Astro Beylikdüzü'nde 40 ay vade fırsatı

Batı yapı tarafından Beylikdüzü’ nün en değerli bölgesinde inşa edilen Astro Beylikdüzü projesi konumu ve mimarisiyle dikkatleri üzerine çekiyor

Astro Beylikdüzü'nde 40 ay vade fırsatı

Astro Beylikdüzü, her metrekaresi kullanım açısından elverişli 1+1 ve 2+1 olmak üzere iki farklı tip sunuyor. Proje, toplamda 2 blokta 42 adet home office ve 9 adet dükkandan oluşuyor. 47 m2 ile 93 m2 arasında değişen home officelerde ocak, davlumbaz, mikrodalga fırın ve klima standart olarak bulunuyor.

40 ay vade sıfır faiz
Astro Beylikdüzü projesinde 160.000 TL’ den başlayan fiyatlarla home office satışları devam ederken projenin %80 lik bir kısmı alıcıları ile buluştu.Yakın gelecekte Beylikdüzü ‘ nün en işlek caddelerinden biri olacak olan Hürriyet Bulvarı’ nda konumlanan proje, şu ana kadar alıcılarına %60 ile % 70 oranları arasında kar ettiren bir yatırım aracı haline geldi.

Astro Beylikdüzü

Kesin kira garantisi
Batı Yapı, ayrıca home office sahiplerine sunduğu kesin kira garantisi desteği ile yatırımcıların kısa sürede kar etmesine de katkı sağlıyor. Temmuz 2015 tarihinde teslim edilecek proje için Batı Yapı’ nın kendi bünyesinde geliştirdiği 40 ay vade 0 faiz ödeme sistemi sunuyor.

Projenin ayrıntıları
Astro projesinde geniş bir alanda konumlanan tv – sinema ve sunum odaları, ofislere özel toplantı odaları, şömine köşeleri, bilardo ve hobi alanları, kafeterya, açık hava barbekü terası ile ilgi çekiyor. Proje ofislerinde depo alanları da düşünülmüş. Astro Beylikdüzü projesi, TEM bağlantı yoluna 3 km, E-5 karayoluna 2km, havaalanına 15 km, deniz otobüslerine 4 km, Tüyap Fuar merkezine 3 km, Ambarlı Limanına 1 km uzaklıkta olma avantajının yanı sıra okul, hastane ve banka gibi ihtiyaçlara cevap verebilecek merkezi bir noktada karlı bir yatırım aracı olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

"Astro Beylikdüzü'nde 40 ay vade fırsatı" Başlıklı Haberin Galerisi

Astro Beylikdüzü'nde 40 ay vade fırsatı

Astro Beylikdüzü'nde 40 ay vade fırsatı

Astro Beylikdüzü'nde 40 ay vade fırsatı

Astro Beylikdüzü'nde 40 ay vade fırsatı

Proje Bilgisi: Astro Beylikdüzü