Astro Beylikdüzü projesi

Astro Beylikdüzü projesi fiyatları 160 bin TL'den başlıyor

Astro Beylikdüzü projesi

Astro Beylikdüzü projesi Beylikdüzü'nde yer alıyor. Batı Yapı tarafından hayata geçirilen Astro Beylikdüzü teslim tarihi olarak 2015 yılı veriliyor. Astro Beylikdüzü projesi 1+1 ve 2+1 dairelerden meydana geliyor. Toplam 2 blokta 42 adet home Office ve 9 adet dükkanın yer aldığı Astro Beylikdüzü projesi satılık daire büyüklükleri 47 metrekare ile 93 metrekare arasında değişiyor.

Astro Beylikdüzü projesi özellikleri
Astro Beylikdüzü fiyatlarına değinmeden önce özelliklerinden bahsedelim. Astro Beylikdüzü projesi satılık daire sahiplerine; geniş bir alanda konumlanan tv – sinema ve sunum odaları, ofislere özel toplantı odaları, şömine köşeleri, bilardo ve hobi alanları, kafeterya, açık hava barbekü terası bulunmaktadır. Ayrıca her home office ait depo alanları da düşünülmüş bir şekilde teslim ediliyor.

Astro Beylikdüzü

Astro Beylikdüzü projesi fiyatları
Astro Beylikdüzü projesi fiyatları 160 bin TL'den başlıyor. Astro Beylikdüzü projesi ödeme planı kapsamında 40 ay vade ve 0 faiz ödeme sistemi bulunuyor.

Astro Beylikdüzü projesi nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Astro Beylikdüzü projesi Beylikdüzü'nde konumlandırılıyor. Astro Beylikdüzü projesi Hürriyet Bulvarı'nda yer alıyor.

Astro Beylikdüzü projesine nasıl gidilir?
Astro Beylikdüzü projesi, TEM bağlantı yoluna 3 km, E-5 karayoluna 2km, havaalanına 15 km, deniz otobüslerine 4 km, Tüyap Fuar merkezine 3 km, Ambarlı Limanına 1 km uzaklıkta olma avantajının yanı sıra okul, hastane ve banka gibi ihtiyaçlara cevap verebilecek merkezi bir noktada karlı bir yatırım aracı olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

Astro Beylikdüzü projesi iletişim bilgileri
www.astrobeylikduzu.com

 

"Astro Beylikdüzü projesi" Başlıklı Haberin Galerisi

Astro Beylikdüzü projesi

Astro Beylikdüzü projesi

Astro Beylikdüzü projesi

Astro Beylikdüzü projesi

Proje Bilgisi: Astro Beylikdüzü