Astro Beylikdüzü satış ofisi

Astro Beylikdüzü satış ofisinin iletişim bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz

Astro Beylikdüzü satış ofisi

Astro Beylikdüzü satış ofisi bilgilerine değinmeden önce proje özelliklerine bakalım. Astro Beylikdüzü’nde 2 blok yer alıyor. 42 adet home ofis ve 9 adet dükkanın bulunduğu Astro Beylikdüzü satılık daireler 1+1 ve 2+1 şeklinde tasarlanıyor. Astro Beylikdüzü daire büyüklükleri 47 metrekare ile 93 metrekare arasında tasarlanıyor. 

Astro Beylikdüzü özellikleri
Astro Beylikdüzü projesinden konut sahibi olanlar; geniş bir alanda konumlanan tv – sinema ve sunum odaları, ofislere özel toplantı odaları, şömine köşeleri, bilardo ve hobi alanları, kafeterya, açık hava barbekü terastan faydalanabiliyor. Ayrıca her home office ait depo alanları da düşünülmüş bir şekilde teslim ediliyor.

Astro Beylikdüzü satış ofisi nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Astro Beylikdüzü projesi Beylikdüzü’nde konumlandırılıyor. Astro Beylikdüzü projesi Hürriyet Bulvarı’nda yer alıyor.

Astro Beylikdüzü  yol tarifi
Astro Beylikdüzü projesi, TEM bağlantı yoluna 3 km, E-5 karayoluna 2km, havaalanına 15 km, deniz otobüslerine 4 km, Tüyap Fuar merkezine 3 km, Ambarlı Limanına 1 km uzaklıkta olma avantajının yanı sıra okul, hastane ve banka gibi ihtiyaçlara cevap verebilecek merkezi bir noktada karlı bir yatırım aracı olarak dikkatleri üzerine çekiyor.  

Astro Beylikdüzü satış ofisi iletişim bilgileri
www.astrobeylikduzu.com  

"Astro Beylikdüzü satış ofisi" Başlıklı Haberin Galerisi

Astro Beylikdüzü satış ofisi

Astro Beylikdüzü satış ofisi

Astro Beylikdüzü satış ofisi

Astro Beylikdüzü satış ofisi

Proje Bilgisi: Astro Beylikdüzü