Atabilge Aka Konutları'nda teslim heyecanı

Atabilge-Fidanlar İnşaat ortak projesi olarak inşa edilen Atabilge Aka Konutlarında teslimler 27 Aralık'ta yapılacak

Atabilge Aka Konutları'nda teslim heyecanı

Atabilge ve Fiidanlar İnşaat ortaklığıyla hayata geçirilen Atabilge AKA Konutlarında daireler, 27 Aralık Pazar günü, noter huzurunda gerçekleştirilecek çekilişle sahiplerine dağıtılacak. Congresium'da yapılacak olan kura törenine yaklaşık 2 bin kişinin katılımı bekleniyor. 

Akabilge Konutları 27 Aralık'ta teslim edilecek
Atabilge KOnut Yapı Kooperatifi ve Fidanlar İnşaat ortaklığıyla inşa edilen Atabilge Aka Konutları'nda teslimler 27 Aralık'ta yapılacak. Kura töreni, ATO Congresium'da ve noter huzurunda gerçekleştirilecek. Teslimlerle ilgili olarak bir açıklama yapan Fidanlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Adem Çolak, Atabilge ile yürütülen tüm projelerinde konutları kura ile sattıklarını ve satılan dairelerin sahiplerinin da kurada belirlendiğini bildirdi. Çolak, yapı kooperatifi üyelerine ait olan dairelerin kura yöntemiyle belirlediğini, yapımcı firma olarak da Fidanlar İnşaat'ın da kendisine ait daireleri aynı yöntemle sahiplerine verdiğini vurgulayarak:

"Ayrıca bizim projelerimizde, başlangıçtan bitene kadar neredeyse iki katı fiyat artışı oluyor. Kura sistemi il en düşük fiyata daire alanla en yüksek fiyata daire alan arasında da bir adalet sağlanmış oluyor. Daha sonra her dairenin katına, manzarasına ve güneş almasına göre bir şerefiye bedeli belirlenip daire bedeline ilave olarak alıyoruz. " ifadelerini kullandı.

Atabilge ile Fidanlar İnşaat ortaklığıyla inşa edilen tüm projelerin kura ile sahiplerine verilmesi yönteminin ayrıca heyecan verici olduğunu belirten Çolak

Firma Bilgisi: Fidanlar Inşaat
Proje Bilgisi: Atabilge Aka Konutları