Atakent 24 fiyatları 365 bin TL’den başlıyor!

Geçtiğimiz günlerde 24 Gayrimenkul tarafından satışa sunulan Atakent 24 projesinde daire fiyatları minimum 365 bin TL’den başlangıç gösteriyor

Atakent 24 fiyatları 365 bin TL’den başlıyor!

24 Gayrimenkul tarafından inşa edilen Atakent 24 projesi, İstanbul Avrupa Yakası’nın Halkalı Atakent bölgesinde yükseliyor. Projede hem ev hem ofis konsepti bir arada sunuluyor.

18 katlı bir blokta toplam 149 adet daireden meydana gelen Atakent 24 Evleri, üç cepheye konumlu olarak tasarlanıyor. Bölgenin hareketli bulvarı üzerinde hayat bulan projedeki daireler gün boyu ışık alacak şekilde dizayn ediliyor.

Bloğun alt kısmında cadde dükkanlarına yer verilen Atakent 24 Konutları’nda resepsiyon hizmeti sunuluyor. Kapalı otopark ve açık otopark alanları bulunuyor. Ayrıca çok amaçlı spor salonu da yer alıyor.

Yakın zamanda satışları başlayan 24 Gayrimenkul projesi Atakent 24’te dairelerin fiyatı minimum 365 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projeden daire almak için tamamı peşin ya da vadeli ödeme seçeneklerinden yararlanılabiliyor.

Atakent’in merkezinde ve Tem otoyoluna 5 dakika mesafede konumlanan Atakent 24 Halkalı’nın yakın çevresinde olan birimler şöyle sıralanıyor;

- Atatürk Havaalanı
- İstanbul Kanuni Sultan Süleyman E.A.H
- Arena Park Alışveriş Merkezi
- Küçükçekmece Belediyesi
- Mall of İstanbul
- Halkalı Acıbadem Hastanesi
- Metrobüs Yenibosna Durağı
- Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Damar Cerrahisi E.A.H
- Metrobüs Sefaköy Durağı
- İstanbul Sabaattin Zaim Üniversitesi
- Atatürk Olimpiyat Stadyumu
- Halkalı Bahçeşehir Koleji İlköğretim Okulu.

Firma Bilgisi: 24 Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Atakent 24