Atakent Nevi Konutları 2017 yılında teslim edilecek

Ataseven Group güvencesiyle Ankara Yenimahalle'de yükselen Atakent Nevi Konutları 2017 yılında teslim edilmesi planlanıyor. Projede daire fiyatları 395 bin TL'den başlıyor

Atakent Nevi Konutları 2017 yılında teslim edilecek

Ataseven Group güvencesiyle Ankara Yenimahalle'de yükselen Atakent Nevi Konutları 2017 yılında teslim edilmesi planlanıyor. Projede daire fiyatları 395 bin TL'den başlıyor. 12 bin 279 metrekare alan üzerinde inşa edilen Atakent Nevi Konutları tamamı 4+1 konutlardan meydana geliyor. 96 adet dairenin yer aldığı projede daire büyüklükleri 167 metrekare ile 169 metrekare arasında değişiyor. 

Fitness merkezi, merkezi uydu sistemi, kapalı yüzme havuzu, açık ve kapalı otopark, kameralı güvenlik, çocuk oyun alanları gibi sosyal alanların yer aldığı Atakent Nevi Konutları projesi iki bloktan oluşuyor. Projenin 10 bin 900 metrekaresi peyzaj alanları için ayrılıyor. 

Atakent Nevi Konutları 2017 yılında teslim edilecek

Aralık 2017'de teslim edilmesi planlanan Atakent Nevi Konutları fiyatları 395 bin TL ile 500 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Atakent Nevi Konutları Ankara projesinde kişiye özel ödeme seçenekleri oluşturuluyor. Projede kiralık daire fiyatlarının ise 1.200 TL'den başlangıç göstermesi bekleniyor. 

Butik konsepti ile dikkat çeken proje şehirden uzak yaşamak isteyenler için kuruluyor. Metro, toplu taşıma araçları ve alışveriş merkezlerine yakın bir konumda yer alan Ankara Atakent Nevi Konutlarında her katta 3 daire bulunuyor. Aynı zamanda her 3 katta bir kat bahçeleri yer alıyor. Projenin dairelerinde ise ebeveyn banyosu ve ebeveyn giyinme odasu bulunuyor. 

Atakent Nevi Konutları 2017 yılında teslim edilecek

Sosyal donatıları bakımından oldukça zengin olan Atakent Nevi Konutları Ataseven Group imzası taşıyor. Ankara Batıkent Yenimahalle'de yükselen Atakent Nevi Konutları'ndan daire sahibi olmak isteyenler satış ofisi ile iletişime geçebilir. 

Firma Bilgisi: Ataseven Group
Proje Bilgisi: Atakent Nevi Konutları