Atakent Nevi Konutları Ankara'da yükseliyor

Fiyatları 395 bin TL'den başlangıç gösteren Atakent Nevi Konutları Ankara Yenimahalle'de yükseliyor

Atakent Nevi Konutları Ankara'da yükseliyor

Fiyatları 395 bin TL'den başlangıç gösteren Atakent Nevi Konutları Ankara Yenimahalle'de yükseliyor. 12 bin 279 metrekare alan üzerinde yayılan Atakent Nevi Konutları toplam 96 adet daireden meydana geliyor. Alanları 167 metrekare ile 169 metrekare arasında değişen tamamı 4+1 daire tiplerinin yer aldığı projede teslimler 2017 yılının Aralık ayında yapılacak. 

Açık otopark, kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, merkezi uydu sistemi, kameralı güvenlik, çocuk oyun alanları, kapalı otopark ve güvenlik gibi sosyal alanların bulunduğu Atakent Nevi Konutları projesi iki bloktan meydana geliyor. 

Atakent Nevi Konutları Ankara'da yükseliyor

Atakent Nevi Konutları fiyatları ise 395 bin TL ile 500 bin TL arasında değişiyor. Atakent Nevi Konutları projesinden daire sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Projede kiralık daire fiyatlarının ise 1.200 TL'den başlaması bekleniyor. Atakent Nevi Konutları projesi ödemeleri ve fiyatları ile ilgili detaylı bilgi için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Atakent Nevi Konutları Ataseven Group imzası taşıyor. Butik konsepti ile dikkat çeken Atakent Nevi Konutları projesi Ankara Yenimahalle'de yükseliyor. Proje, metro, okul ve alışveriş merkezleri ve toplu ulaşım araçlarına yakınlığı yatırımcıların ilgisini çekiyor. Projede her 3 katta bir kat bahçeleri bulunuyor. 

Ebeveyn banyosu, ebeveyn giyinme odası, merkezi ısıtma ve ısı pay ölçer gibi özelliklerin yer aldığı projede dairelerin tamamı 4+1 tipinde. Projede 10 bin 900 metrekare peyzej alanları için ayrılıyor. Atakent Nevi Konutları teslimlerinin 2017 Aralık ayında yapılması planlanıyor. 

Firma Bilgisi: Ataseven Group
Proje Bilgisi: Atakent Nevi Konutları