Atakent Nevi Konutları fiyatları 395 bin TL’den başlıyor

Ataseven Group tarafından Ankara Batıkent’te yükselen Atakent Nevi Konutları fiyatları 395 bin TL’den başlıyor

Atakent Nevi Konutları fiyatları 395 bin TL’den başlıyor

Ataseven Group tarafından Ankara Batıkent’te yükselen Atakent Nevi Konutları fiyatları 395 bin TL’den başlıyor. Atakent Nevi Konutları Ankara’da 12 bin 279 metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Tamamı 4+1 konutlardan meydana gelen Atakent Nevi Konutları projesinde toplam 96 adet daire bulunuyor. Atakent Nevi Konutları satılık daire büyüklükleri 167 metrekare ile 169 metrekare arasında değişiyor.

Atakent Nevi Konutları teslimlerinin Aralık 2017’de yapılması planlanıyor. İki bloktan oluşan proje sosyal alanları ile dikkat çekiyor. Atakent Nevi Konutları sosyal alanları içerisinde; Açık otopark, kapalı otopark, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, güvenlik, merkezi uydu sistemi ve kameralı güvenlik bulunuyor.

Atakent Nevi Konutları fiyatları 395 bin TL’den başlıyor

Zengin sosyal donatıları ile dikkat çeken Atakent Nevi Evleri Konutları projesi dairelerinde ebeveyn banyosu ve ebeveyn giyinme odası, depo, balkon, merkezi ısıtma ve ısı pay ölçer yer alıyor. Projenin 10 bin 900 metrekaresi peyzaj alanları için ayrılıyor.

Atakent Nevi Konutları fiyatları ise 395 bin lira ile 500 bin lira arasında değişiyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenler için kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Atakent Nevi Konutları kiralık daire fiyatlarının ise tamamlandığında 1.200 liradan başlaması bekleniyor.

Atakent Nevi Konutları fiyatları 395 bin TL’den başlıyor

Projede 3 katta bir kat bahçeleri yer alıyor. Ankara Batıkent Yenimahalle’de yükselen Atakent Nevi Konutları, butik konsepti ile şehrin karmaşasından uzak bir yaşam vadediyor. Atakeny Nevi Konutları projesi, toplu taşıma araçları, alışveriş merkezleri ve metroya olan yakınlığı ile yatırımcıların ilgisini çekiyor. 

Firma Bilgisi: Ataseven Group
Proje Bilgisi: Atakent Nevi Konutları