Atakent Sahil Konakları

Erçal İnşaat imzası taşıyan Atakent Sahil Konakları Samsun Atakum'da 9 bin 500 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor

Atakent Sahil Konakları

Erçal İnşaat imzası taşıyan Atakent Sahil Konakları Samsun Atakum'da 9 bin 500 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. 3+1, 4+1, 5+1 ve 5+1 konut tiplerinin yer aldığı Atakent Sahil Konakları 78 adet daireden meydana geliyor. Atakent Sahil Konakları satılık daire büyüklükleri 158 metrekare ile 450 metrekare arasında değişiyor. Proje 6 bloktan oluşuyor. Atakent Sahil Konakları'nın aynı zamanda zemin etüdü yapılmış ve deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edildi.

Atakent Sahil Konakları

Atakent Sahil Konakları projesinin sosyal donatıları arasında; fitness merkezi, tenis kortu, kapalı otopark, basketbol sahası, kameralı güvenlik, çocuk oyun alanları, güvenlik, voleybol sahası, deniz manzarası, güvenlik ve yürüyüş parkuru yer alıyor. Projenin daire özellikleri arasında ise ebeveyn banyosu, kombi, alarm sistemleri, ebeveyn giyinme odası ve balkon bulunuyor. 

Atakent Sahil Konakları

Atakent Sahil Konakları fiyatları ve ödeme seçenekleri ile ilgili detaylı bilgiler için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. Sansun Atakum/Atakent'te Samsun Bafra yolundan sahile kadar olan alanda yükselen proje Atakum sahil şeridinin en büyük projesi olma özelliği taşıyor. Denize sıfır olan projede daireler deniz manzarasına sahip. Oturumun başladığı Atakent Sahil Konakları sosyal alanları ile de dikkat çekiyor. 

Atakent Sahil Konakları adres bilgisi : Güzel Yalı Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı Atakum/Samsun

Atakent Sahil Konakları iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0362 437 97 97
Web adresi : www.atakentsahilkonaklari.com
E-posta adresi : bilgi@atakentsahilkonaklari.com

Firma Bilgisi: Erçal Inşaat
Proje Bilgisi: Atakent Sahil Konakları