Atakent Terrace Tema’da 475 bin TL’ye! Hemen teslim!

Halkalı Atakent’te yer alan Terrace Tema daire fiyatları minimum 475 bin TL’den başlıyor

Atakent Terrace Tema’da 475 bin TL’ye! Hemen teslim!

Küçükçekmece Halkalı’ya bağlı Atakent Mahallesi’nde İnanlar İnşaat tarafından hayata geçirilen Terrace Tema’da yaşam geçtiğimiz günlerde başladı. Anahtar teslimlerinin hemen yapıldığı projede kalan sınırlı sayıdaki dairenin satışı devam ediyor.

Atakent Terrace Tema’da dairelerin fiyatı minimum 475 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Ödeme planına göre, hiç peşinat vermeden daire tutarının tamamına 36 aya kadar vade farksız taksit yapılabiliyor. 

Ya da yüzde 20 peşinat veriliyor, kalan tutar için 48 aya kadar vade farksız taksit yapılıyor. Veya bir başka seçeneğe göre, yüzde 50 peşinat veriliyor, geriye kalan tutar için 60 aya kadar vade farksız taksit yapılabiliyor. 

360 derece panoramik manzaralı seyir terasları bulunan Terrace Tema Atakent’te 3.40 metre kat yüksekliği olan ferah daireler yer alıyor. Bir 30 katlı diğeri 40 katlı olmak üzere iki kule halinde yükselen projede toplam 416 adet daire bulunuyor.

Marmara Denizi ve Küçükçekmece Gölü manzarasına hakim olan İnanlar Halkalı Terrace Tema’nın yüzde 80’lik kısmı yeşil alan olarak değerlendiriliyor. Çok özel 23 adet kat bahçesine yer verilen projede her daireye özel depo alanı mevcut.

İnanlar Atakent Terrace Tema’nın ev sahiplerine sunduğu ayrıcalıklar şöyle sıralanıyor; açık ve kapalı yüzme havuzları, çocuk havuzu, fitness center, sauna, aş gruplarına özel tasarlanmış çocuk oyun alanları, evcil hayvan parkı, tenis kortları, basketbol sahası, streetball, masa tenisi, masaj odası, çim amfi alanı, barbekü ve koru alanı, yürüyüş parkurları, kış bahçesi, jakuzi ve akıl oyunları alanı.

Firma Bilgisi: Inanlar Inşaat
Proje Bilgisi: Terrace Tema