Ataşehir ev fiyatları

Son yılların gözde semti Ataşehir'de birbirinden nitelikli konut projeleri inşa edilmeye devam ediyor. Peki Ataşehir ev fiyatları ne seviyede? İşte yanıtı.

Ataşehir ev fiyatları

31.12.2013 

Ataşehir'de konut sahibi olmak isteyen okuyucularımız için Ataşehir'deki konut projelerini derledik. Ataşehir ev fiyatları listesi dahilinde her bütçeye uygun ev var.

Trendist Ataşehir
K Yapı ve Kolid İnşaat ortaklığıyla Ataşehir'de Atatürk Mahallesi'nde inşa edilen Trendist Ataşehir projesi, 830 konut ve 40 ticari üniteden meydana geliyor. 33 katlı 3 blok ve 8 katlı 13 bloktan oluşan projede; 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. Trendist Ataşehir'de konut fiyatları 258 bin TL'den başlarken, yüzde 1 KDV avantajı uygulanıyor. Trendist Ataşehir'de sunulan sosyal olanaklar arasında; yüzme havuzu, sauna, fitness center, sauna, buhar odası, çocuk oyun alanları ve yürüyüş yolları bulunuyor. Trendist Ataşehir'de teslimler ise 2015 yılının sonunda yapılacak.

Trendist Ataşehir web adresi: www.trendistatasehir.com

Brandium Ataşehir
Ataşehir ev fiyatları listesi içerisinde Emay İnşaat ve Erko Şirketler Grubu projesi olan Brandium Ataşehir'de bulunuyor. Toplamda 1.550 dairenin bulunduğu projede; 1+0, 1+1, 1.5+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri mevcut. Peşin alımlarda yüzde 10'luk bir indirimin uygulandığı Brandium Ataşehir'de; fitness merkezi, sauna, buhar odası, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, spor alanları ve yürüyüş yolları gibi olanaklar sunuluyor.

Brandium Ataşehir web adresi: www.brandiumatasehir.com

Hayat Meritlife
Ataşehir Şerifali Çiftliği'nde inşa edilen Hayat Meritlife, Dekon İnşaat imzası taşıyor. 138 konutun yer aldığı Hayat Meritlife'ta; 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor. 16 katlı 2 blokta yükselen projede 2+1 daire fiyatları 335 bin TL'den başlıyor. Projede yüzde 25'lik peşinat ödemesinden sonra kalan tutar banka kredisiyle ödenebiliyor. Projede konutlar hemen teslim ediliyor.

Hayat Meritlife web adresi: www.hayatmeritlife.com

Varyap Meridian
Varyap imzası taşıyan Varyap Meridian, Ataşehir ev fiyatları listesinde yer alan projelerden biri. 5 bloktan oluşan projede 1.500 konuta yer veriliyor. Yaşamın başladığı Varyap Meridian'de bloklar; 61, 24, 45, 24 ve 41 katlı olarak tasarlandı. Proje kapsamında; fitness center, yüzme havuzları, oyun alanları, spor alanları ve dinlenme alanları gibi olanaklar mevcut.

Varyap Meridian web adresi: www.varyapmeridian.com

Metropol İstanbul
Varyap ve GAP İnşaat ortaklığıyla hayat verilen Metropol İstanbul konut projesi, 3 bloktan meydana geliyor. Stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin bulunduğu Metropol İstanbul'da konutların teslimi ise Aralık 2014'te gerçekleştirilecek. Konut büyüklüklerinin 44 metrekare ila 252 metrekare arasında değiştiği projede fiyatlar 357 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Metropol İstanbul web adresi: www.metropolistanbul.com

Şehir Işıkları
Ataşehir ev fiyatları listesinde Şehir Işıkları projeside bulunuyor. TG Yapı imzalı Şehir Işıkları 10 katlı 3 bloktan meydana geliyor. 111 konuta ev sahipliği yapan projede; 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut seçeneklerini bulmak mümkün. Projede sunulan sosyal olanaklar arasında; yüzme havuzu, oyun alanları, sinema salonu, sauna, otopark ve Türk hamamı bulunuyor. Şehir Işıkları'nda daire fiyatları ise 295 bin TL'den başlıyor.

Şehir Işıkları web adresi: www.tgyapi.com

 

Buz Rezidans
Konut teslimlerinin Ocak 2014'te gerçekleştirileceği Buz Rezidans projesi, 115 konuttan meydana geliyor. 27 katlı tek blokta yükselen proje kapsamında 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri mevcut. Konut büyüklüklerinin 84 ile 148 metrekare arasında değiştiği projede ev fiyatları ise 395 bin TL'den başlayarak, artış gösteriyor. Projede; yüzme havuzu, fitness center, sauna, buhar odası ve spor alanları bulunuyor.

Buz Rezidans web adresi: www.buyukuzunlarinsaat.com