Ataşehir Sedef Sitesi'nde sona yaklaşıldı

Ataşehir’de Bilfen Koleji karşısında yer alan Sedef Sitesi’ni kentsel dönüşüm kapsamında Gürallar Yapı dönüştürecek.

Ataşehir Sedef Sitesi'nde sona yaklaşıldı

Ataşehir'de Bilfen Koleji karşısında yer alan Sedef Sitesi'ni kentsel dönüşüm kapsamında Gürallar Yapı dönüştürecek. Sitede irtibat bürosu açan Gürallar Yapı maliklerle bu şekilde sürekli iletişim halinde olmayı amaçlıyor.

220 dairenin yer aldığı site sakinlerinin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda proje geliştiren Gürallar Yapı; bir otel, bir ticari ve iki konut bloklarının olduğu bir proje üzerinde çalışıyor.

Gürallar Yapı, öncelikli olarak arsa maliklerinin değişime ikna olmasının önemli olduğu görüşü ile çalışmalarına bu yönde ağırlık verildiği bilgisini paylaştı.

Gürallar Yapı
Gürallar Yapı Malzemeleri ve Kimya Sanayi A.Ş., 1948 yılında ticari hayatına başlayan Gürallar Grubu bünyesindeki şirketlerden birisidir. Gürallar imzası, ilk kurulduğu şehir olan Kütahya'nın ve çevresinin sosyo-ekonomik düzeyinin gelişmesine katkıda bulunarak kentin Türkiye ve dünya çapında kalite ve profesyonellikle özdeşleşen marka değerleri yaratmasına öncülük etmiştir. Bu öncü ailenin bir üyesi olan Gürallar Yapı, kurulduğu günden bugüne sayısız başarılı projeye imza atmıştır. Tamamlanmış bu projeler arasında dünyaca ünlü Ali Bey Otelleri, ArtCraft Fabrikaları, çeşitli konut ve okul inşaatları yer almaktadır.