Atasu Life Projesi

Atasu Life projesi İstanbul Ataşehir'de Suadiye İnşaat tarafından hayata geçiriliyor

Atasu Life Projesi

Atasu Life projesi İstanbul Ataşehir'de Suadiye İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 2 bin 42 metrekare alan üzerinde inşa edilen Atasu Life projesi 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinden meydana geliyor. Atasu Life projesi satılık daire büyüklükleri 109 ile 300 metrekare arasında değişiyor. 

Atasu Life projesinin daire sahibi olacaklara sunduğu sosyal imkanlar içerisinde; çocuk yüzme havuzu, kameralı güvenlik, açık yüzme havuzu, sauna, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kamelya, sauna, kapalı otopark ve kamelya yer alıyor. Projenin daire özellikleri içerisinde ise ankastre beyaz eşya, ısı pay ölçer, merkezi ısıtma ve intercom sistemi bulunuyor. 

Atasu Life Projesi

Atasu Life projesi fiyatları ise 545 bin lira ile 760 bin lira arasında değişiyor. Projede lasman dönemine özel bütün dairelere liste fiyatı üzerinde yüzde 2 indirim yapıldı. Projede daireler banka kredisi için uygun. Projenin detayları ile ilgili bilgilere satış ofisinden ulaşabilirsiniz. 

İstanbul Ataşehir'de yükselen Atasu Life projesi Dilek Sabancı Caddesi üzerinde konumlanıyor. Atasu Life projesi, Buz Residence ve Ağaoğlu Mytowerland projesine komşu konumda yer alıyor. Proje aynı zamanda Novada AVM'ye komşu olarak inşa ediliyor. 10 katlı tek bloktan meydana gelen Atasu Life projesinde her katta 4 daire yer alıyor. 

Atasu Life Projesi

Atasu Life projesi adres bilgisi : Dilek Sabancı Caddesi Nergis - Günbatımı Sokak No: 17 Ataşehir - İstanbul 

Atasu Life projesi iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0216 469 80 55
Web adresi : www.atasulife.com
E-posta adresi : info@atasulife.com

Firma Bilgisi: Suadiye Inşaat
Proje Bilgisi: Atasu Life