Atek Adress fiyatları 522 bin TL'den!

İzmir'de hayata geçirilen Atek Adress fiyatları 522 bin TL'den başlıyor. Atek Adress İzmir, Atek Yapı imzası taşıyor

Atek Adress fiyatları 522 bin TL'den!

İzmir'de hayata geçirilen Atek Adress fiyatları 522 bin TL'den başlıyor. Atek Adress İzmir, Atek Yapı imzası taşıyor. Toplam 125 adet ofisten meydana gelen Atek Adress İzmir projesi 5 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. Atek Adress İzmir satılık ofis alanları ise 70 ila 980 metrekare arasında değişiyor. 

2016 yılının Mayıs ayında teslim edilmesi planlanan Atek Adress İzmir projesi 26 katlı tek bloktan oluşuyor. Projede güvenlik, kapalı otopark ve kameralı güvenlik gibi özelliklerin bulunduğu projenin ofislerinde merkezi ısıtma, merkezi klima ve ısı pay ölçer yer alıyor. 

Atek Adress fiyatları ise 522 bin TL ile 1 milyon 250 bin TL arasında değişiyor. Atek Adress projesinde ofis sahibi olmak isteyenlere yüzde 25 peşinat ile firma bünyesinde sıfır faizle 18 ay vade yapılabiliyor. Atek Adress kiralık fiyatlarının ise 2 bin 250 TL'den başlaması bekleniyor. 

İzmir Konak'ta hayata geçirilen Atek Adress İzmir projesi Bayraklı Adliyesi ve metro durağına olan yakınlığı ile dikkat çekiyor. Ofis yaşamına yenilik katmayı hedefleyen Atek Adress İzmir projesine hukukçular büyük ilgi gösteriyor. Yüksek prim değerine sahip olan Atek Adress kolay ulaşım sağlanan bir noktada yükseliyor. 

Mayıs 2016'da teslim edilecek olan Atek Adress İzmir projesi Atek Yapı imzası taşıyor. Projede ofisler birinci sınıf ürünler ile donatılıyor. Yalıtım ve deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen Atek Adress projesi yatırımcıların ilgisini çekiyor. 

"Atek Adress fiyatları 522 bin TL'den!" Başlıklı Haberin Galerisi

Atek Adress fiyatları 522 bin TL'den!

Atek Adress fiyatları 522 bin TL'den!

Atek Adress fiyatları 522 bin TL'den!

Atek Adress fiyatları 522 bin TL'den!

Firma Bilgisi: Atek Yapı
Proje Bilgisi: Atek Adress