Atek Adress İzmir!

Atek Adress İzmir projesi, Atek Yapı tarafından İzmir Konak'ta hayata geçiriliyor. Projede fiyatlar 522 bin TL'den başlıyor

Atek Adress İzmir!

Atek Adress İzmir projesi, Atek Yapı tarafından İzmir Konak'ta hayata geçiriliyor. Projede fiyatlar 522 bin TL'den başlıyor. 5 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Atek Adress İzmir toplam 125 adet ofisten meydana geliyor. Projede ofis alanları ise 70 metrekare ile 980 metrekare arasında değişiyor.

Mayıs 2016'da teslim edilecek olan Atek Adress İzmir projesi 26 katlı tek bloktan oluşuyor. Güvenlik, kapalı otopark ve kameralı güvenlik gibi sosyal alanların yer aldığı Atek Adress İzmir projesi ofis yaşamına yenilikler katıyor. 

Atek Adress İzmir!

Atek Adress İzmir fiyatları ise 522 bin TL ile 1 milyon 250 bin TL arasında değişiyor. Projede yüzde 25 peşinat ile firma bünyesinde sıfır faiz ile 18 ay vade yapılabiliyor. Atek Adress İzmir kiralık daire fiyatlarının ise 2 bin 250 TL'den başlaması bekleniyor. 

Atek Adress İzmir, Konakta, İstinaf Mahkemesi'nin yanında yükseliyor. Projeye ilgi hukukçular tarafından gösteriliyor. Atek Adress İzmir projesi metroya 1 dakika mesafede yer alyor. Ulaşım avantajı yüksek olan bir bölgede yer alan Atek Adress İzmir projesinde birinci sınıf ürünler kullanılıyor. 

Atek Adress İzmir!

Atek Yapı'nın hayata geçirdiği Atek Adress İzmir  projesi teslim tarihi olarak 2016 yılı Mayıs ayı veriliyor. Proje Bayraklı Adliyesi ve metroya olan yakınlığı ile dikkat çekiyor. Atek Adress projesi yalıtım ve deprem yönetmeliğine uygun koşullarda inşa ediliyor. Projenin ofis özellikleri içerisinde ise ısı pay ölçer, merkezi klima ve merkezi ısıtma bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Atek Yapı
Proje Bilgisi: Atek Adress