Athena projesinde satışlar 15 Eylül'de başlıyor

Şekerlisoy Topluluğu Mersin Erdemli'de hayata geçireceği 174 rezidans dairesi ve 650 yataklı bir otelden oluşan Athine projesinin satışlarına 15 Eylül'de başlayacağını duyurdu

Athena projesinde satışlar 15 Eylül'de başlıyor

Elazığ, Bodrum ve Mersin'in yanı sıra, Kuzey Irakta'da önemli inşaat projelerine imza atan Şekerlisoy Topluluğu, Mersin Erdemli'de hayata geçireceği Athena Rezidence projesinin satışlarına 15 Eylül'de başlayacağını duyurdu. Proje, 174 rezidans dairesi ve 650 yataklı bir otelden oluşuyor.

Mersin'e İstanbul konforu: Athena Residence
Athena Residence'nin Sultan Koyu'nun tam karşısında yer alacağı bilgisini veren Şekerlisoy CEO'su Onur Şekerlisoy, projenin Ayaş Plajı'na 70, kızkulesi merkezine ise 5 km uzaklıkta yer aldığını söyledi.Şekerlisoy, Athena projesinin İstanbul'un lüks projelerine rakip bir konsept ile hazırlandığını belirterek:

"Biz de bu konforu sunmak için projenin içine foldhome, rezidans sistemi koyduk. İki tane sinema, fitness, mescit, oyun alanı aqua park, infiniti havuz, yürüyüş alanları gibi İstanbul’daki projelerde sunulun konforu tümüyle götürdük. Bu konfora paralel bir de İstanbul’daki lüksü götürdük." ifadelerini kullandı.

İnşaat çalışmaları sürüyor
Proje bünyesinde aqua park, infiti havuz, yürüyü alanları, fitness salonu, iki adet sinema ve ibadet alanı bulunduğunu ve 800 metrekarelik alanı ile Akdeniz Bölgesi'nin en büyük SPA alanının yer aldığının da altını çizen Şekerlisoy, 4 adet restoran ve 4 adet konferans salonunun da projede yer alacağını vurguladı. Şekerlisoy, projenin 8. kat kabasının aralık ayında tamamlanmasını ve 2017 Haziran'ında ise tamamlanmasını hedeflediklerini belirterek:

"15 Eylül'de ise lansmana çıkıyoruz. Projenin 40 dairesi Kuveytli bir firmaya toplu halde satıldı. 32 adet de bireysel satış gerçekleşti..." bilgisini verdi.

 

Firma Bilgisi: şekerlisoy şirketler grubu
Proje Bilgisi: mersin athena residence