Athletic-O, yaz kampı kayıtları başladı

Athletic-O Sports Club ve Pinokyo Çocuk Yuvası'nın Dumankaya sakinleri ve Athletic-O Sports Club üyelerinin çocuklarına özel hayata geçirdiği yaz kampında ikinci dönem kayıtları başladı

Athletic-O, yaz kampı kayıtları başladı

30 Haziran 2012 / emlakwebtv

Dumankaya İnşaat’ın sağlıklı yaşam merkezi Athletic-O Sports Club ve Pinokyo Çocuk Yuvası iş birliğiyle hayata geçirilen, 2. dönem “Yaz kampı” kayıtları başladı. Çocukların bedensel, ruhsal ve kültürel gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla hayata geçirilen yaz kampı etkinliğinde, çocuklara sportif ve sosyal 10 farklı temada yeteneklerini keşfetme imkanı sunulacak.
Athletic-O Sports Club 16 Temmuz–17 Ağustos tarihleri arasında yapılacak ikinci dönem boyunca 5–14 yaş arası gençlere güvenli ve konforlu bir ortamda keyifli bir yaz geçirme imkanı verecek.
Athletic-O’da tenisten, yüzmeye, pilatesten, aikidoya,  İngilizce’den dramaya, müzikten resime, hafta içi her gün 09:00–17:00 saatleri arasında profesyonel eğitmenler eşliğinde eğitimler verilecek.  
Eğlence ve sağlığın bir arada sunulduğu kampta yaz tatilini en iyi şekilde değerlendirmek isteyen gençler ve çocuklar yaz boyunca hem eğlenecek, hem öğrenecek hem de sosyalleşebilecekler.