Athletico Towers

Dumankaya'nın hayata geçirdiği Athletico Towers projesi müşterilerin beğeneceği mükemmel bir projedir

Athletico Towers

Dünyaca ünlü metropoller arasında yer alan İstanbul güzelliği, üniversiteleri ve iş olanakları nedeniyle sürekli yoğun göç alan bir şehirdir. Buna paralel olarak da arz ve talepler doğrultusunda konut sektörü de son derece hızla yükselmektedir.

Her geçen gün eski yapılar yerini son derece modern ve kaliteli yapılara bırakmaktadır. İstanbul Bahçeşehir'de yer alan Dumankaya'nın hayata geçirdiği Athletico Towers projesi müşterilerin beğeneceği mükemmel bir projedir. Proje 28 ve 32 katlı iki ayrı kuleden meydana gelmektedir.1+0,1+1 ve 2+1 olmak üzere konut seçenekleri mevcuttur.32. katta restoran olan projede ayrıca 6 bin 600 metre karelik alanı kaplayan spor tesislerinin yanında AVM de bulunmaktadır.

Yeşil alanlara ayrılan alanın da oldukça fazla olması nedeniyle burada oturanların rahatlıkla nefes alabileceği ve huzuru bulacağı bir yerdir. Lansman fiyatları üzerinden yüzde 20 indirim uygulanarak satışa sunulan daireler Kasım 2016 tarihinde müşterilerine teslim edilecek olan projedir. Proje içerisinde ayrıca açık yüzme havuzları, çocuk havuzları, spa, fitness gibi etkinliklerin gerçekleştirilebilmesine ilişkin seçenekler de mevcuttur. İnsanların stresten ve gürültüden uzak, huzur içerisinde yaşayacağı bu lokasyondan ayrıca her yere ulaşım çok fazladır. Son derece kaliteli güvenlik sistemleri ile donatılan bu konutlarda güvende ve rahat yaşam sürdürmeniz mümkündür. İstanbul'dan uzaklaşmak istemeyen, fakat sakin bir yaşam sürdürmek isteyenlerin adresi kesinlikle bu projedir.

Aileniz ile her türlü sosyal aktiviteyi birlikte yapabileceğiniz tatil konseptinde olan bu proje birçok kişinin hayali olan projedir. Fiyatları da oldukça uygun olduğundan kısa zamanda tükenmesi mümkün olan bir projedir.