Atiye Residence Kağıthane 16 Şubat’ta satışta!

Şu an ön talep toplama süreci devam eden Atiye Residence Kağıthane projesi 16 Şubat 2016 tarihinde yapılacak lansman ile resmi satışa sunulacak

Atiye Residence Kağıthane 16 Şubat’ta satışta!

İstanbul Avrupa Yakası’nın Kağıthane ilçesinde inşa edilecek olan Atiye Residence için şu an web sitesi üzerinden ön talep toplanıyor. Projenin resmi satışlarının 16 Şubat 2016 tarihinde yapılacak basın lansmanı ile başlaması bekleniyor.

HAS Metal ve DBN Mühendislik işbirliğiyle kurulan HAS-DBN Yatırım Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Atiye Residence Kağıthane’de teslimlerin yaklaşık 24 ay sonra yapılması planlanıyor. Proje, firmanın İstanbul’daki ilk konut yatırımı olma özelliği taşıyor.

Toplam 3 bin 450 metrekarelik arazi alanı üzerinde konumlanan Atiye Residence Kağıthane’nin inşaat alanı 18 bin metrekare olarak hesaplanıyor. Butik konseptte tasarlanan projenin tamamı 2+1 tipinde balkonlu 108 adet daireden meydana geliyor.

Kağıthane’de açılacak Sheraton Otel ve Rixos Otel’e yürüyüş mesafesinde olan Atiye Residence projesi; Levent’e 5 dakika, Maslak’a 10 dakika ve 2017 yılı sonunda açılacak Kağıthane metro istasyonuna ise 5 dakika uzaklıkta yer alıyor. Ayrıca proje, bölgenin en çok tercih edilen alışveriş merkezi Axis AVM’ye de yakın mesafede.

Kağıthane Atiye Residence bünyesinde bulunan concierge hizmeti sayesinde; ev temizliği, seyahat danışmanlığı, özel gün – davet organizasyonu, kuru temizleme, terzi – lostra, kurye, çiçek – hediye organizasyonu gibi profesyonel residence hizmetlerinden de yararlanılabiliyor.

Firma Bilgisi: HAS-DBN Yatırım Ortaklığı
Proje Bilgisi: Atiye Residence Kağıthane