Atiye Residence Kağıthane!

HAS-DBN Yatırım Ortaklığı'nın hayata geçirdiği Atiye Residence Kağıthane fiyatları henüz belirlenmedi. Proje, 16 Şubat 2016 tarihinde görücüye çıkacak

Atiye Residence Kağıthane!

HAS-DBN Yatırım Ortaklığı'nın hayata geçirdiği Atiye Residence Kağıthane fiyatları henüz belirlenmedi. Proje, 16 Şubat 2016 tarihinde görücüye çıkacak. İstanbul Kağıthane'de yükselen projede detaylar henüz belirlenmedi. 

3 bin 450 metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan Atiye Residence projesi tek blokta 108 adet konuttan meydana geliyor. 2+1 daire tiplerinden oluşan Atiye Residence satılık daire alanları 71 metrekare olarak tasarlanıyor. Atiye Residence fiyatları, teslim tarihi, ödeme seçenekleri henüz açıklanmadı. 

 

Atiye Residence Kağıthane!

 

2016 yılı Aralık ayında teslim edilmesi planlanan Atiye Residence projesinin daire sahiplerine sunduğu özellikler arasında; açık yüzme havuzu, kameralı güvenlik, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, güvenlik ve fitness merkezi mevcut. Projede daire sahiplerine rezidans hizmetleri de sunulacak. 

16 Şubat'ta yapılacak basın toplantısı ile tanıtılacak olan Atiye Residence projesi için bir süredir ön talep toplanıyor. Kağıthane'de yükselen Atiye Residence, Levent'e 5 dakika, Maslak'a 10 dakika, Kağıthane ofis bölgesine ve Axis AVM'ye yürüyüş mesafesinde konumlanıyor. 

 

Atiye Residence Kağıthane!

 

Sosyal bir yaşantının hedeflendiği projede daire sahiplerine ev temizliği, seyahat danışmanlığı, özel gün davet organizasyonu, kuru temizleme, terzi, lostra, çiçek-hediye organizasyonu gibi hizmetler sunuluyor. Has Metal ve DBN Mühendislik ortaklığı ile kurulan Has-DBN Yatırım Ortaklığı imzası taşıyan Atiye Residence teslimleri 2016 yılında yapılacak. 

"Atiye Residence Kağıthane!" Başlıklı Haberin Galerisi

Atiye Residence Kağıthane!

Atiye Residence Kağıthane!

Atiye Residence Kağıthane!

Atiye Residence Kağıthane!

Firma Bilgisi: HAS-DBN Yatırım Ortaklığı
Proje Bilgisi: Atiye Residence