Atiye Residence nerede?

HAS - DBN Yatırım Ortaklığı imzası ile hayata geçirilen Atiye Residence nerede? İşte yanıtı...

Atiye Residence nerede?

HAS - DBN Yatırım Ortaklığı imzası ile hayata geçirilen Atiye Residence nerede? İşte yanıtı... 2017 yılında teslim edilmesi planlanan Atiye Residence tamamlandığında minimum metrekare fiyatı 8 bin TL olacak. HAS - DBN Yatırım Ortaklığı ile yükselen proje, kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçiriliyor. Atiye Residence, 70 milyon yatırım değerine sahip. 

Açık yüzme havuzu, fitness merkezi, kameralı güvenlik, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik gibi sosyal donatıların yer aldığı Atiye Residence projesinde konut sahiplerine rezidans hizmetleri de sunulacak. 3 bin 450 metrekarelik arsa üzerinde kurulan Atiye Residence tamamı 2+1 tipinde büyüklükleri 102 metrekare olarak tasarlanan 108 adet daireden oluşuyor.

Atiye Residence nerede?

2017 yılı Aralık ayında teslim edilmesi planlanan Atiye Residence projesinden konut sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Aynı zamanda firma bünyesinde 48 aya kadar vade imkanı sunuluyor. Atiye Residence fiyatları 550 bin TL ile 600 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Atiye Residence tamamlandığında dairelerin minimum metrekare fiyatlarının 7 bin 500 TL ile 8 bin TL arasında olması bekleniyor. 

Atiye Residence nerede? 

Kağıthane Merkez Mahallesi'nde hayat bulan Kağıthane Atiye Residence, Levent'e 5 dakika, Maslak'a 10 dakika, Kağıthane ofis bölgesine ve Axis AVM'ye yürüme mesafesinde yer alıyor. Sosyal bir yaşantı oluşturmayı hedefleyen projede, ev temizliği, özel gün davet organizasyonu, çiçek-hediye organizasyonu gibi profesyonel hizmetler sunuluyor. 70 milyon TL yatırım değerine sahip olan Atiye Residence, HAS Metral ve DBN Mühendislik ortaklığı ile kurulan HAS-DBN Yatırım Ortaklığı güvencesi ile hayat buluyor. 

"Atiye Residence nerede? " Başlıklı Haberin Galerisi

Atiye Residence nerede?

Atiye Residence nerede?

Atiye Residence nerede?

Atiye Residence nerede?

Firma Bilgisi: HAS-DBN Yatırım Ortaklığı
Proje Bilgisi: Atiye Residence