Atlantik Life bahar kampanyası

Atlantik Yapı'nın Pendik'te hayata geçirdiği Atlantik Life projesinde bahar kampanyası başladı. Atlantik Life bahar kampanyasında peşin alımlarda yüzde 12 indirim fırsatı sunuluyor

Atlantik Life bahar kampanyası

Atlantik Yapı'nın Pendik'te hayata geçirdiği Atlantik Life projesi bahar kampanyası başladı. Atlantik Life bahar kampanyasında peşin alımlarda yüzde 12 indirim fırsatı sunuluyor. İndirim fırsatının yanında 40 ay sıfır faiz, kişiye özel ödeme planı ve peşinatı teslimde öde avantajı da yatırımcılara sunuluyor. 

150 milyon liralık yatırım değerine sahip olan Pendik Atlantik Life projesinde 192 adet konut ve 5 bin metrekarelik ticari ünite alanı bulunuyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde alanları 67 metrekare ile 223 metrekare arasında değişen konutlar yer alıyor. Ayrıca konut tiplerine göre iki araçlık park alanı da bulunuyor. 

Atlantik Life bahar kampanyası

Projenin yüzde 70'i peyzaj ve yeşil alanlar için ayrılıyor. Atlantik Life projesinin sakinlerine sunduğu sosyal olanaklar arasında; kapalı ve açık yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna, buhar odası, fitness salonu ve sosyal yaşam alanları yer alıyor. 

Atlantik Life bahar kampanyası kapsamında 40 ay sıfır faiz ve yüzde 12 indirim fırsatı sunuluyor. Atlantik Life fiyatları 255 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Konut alıcılarının taleplerine cevap verecek şekilde tasarlanan Atlantik Life projesinde hemen tapu, 120 aya kadar kredi fırsatı ve peşinatı teslimde ödeme seçeneği bulunuyor. 

Atlantik Life bahar kampanyası

Lokasyonu ile dikkat çeken Pendik Atlantik Life, Anadolu Yakası'nda ulaşım ağlarına yakın bir bölgede yer alıyor. Sabiha Gökçen Havalimanı'na 1,5 kilometre, D-100 Karayolu'na 2 kilometre, TEM Otoyolu'na 3 kilometre, Yüksek Hızlı Tren'e 2,5 kilometre, İstanbul Deniz Otobüsleri'ne 3,5 kilometre, metroya ise 700 metre mesafede yer alıyor. Atlantik Life teslimleri ise 2017 yılı Nisan ayında yapılacak. 

"Atlantik Life bahar kampanyası" Başlıklı Haberin Galerisi

Atlantik Life bahar kampanyası

Atlantik Life bahar kampanyası

Atlantik Life bahar kampanyası

Atlantik Life bahar kampanyası

Firma Bilgisi: Atlantik Yapı
Proje Bilgisi: Atlantik Life