Atlantik Life cazip fiyatlarla satışta

Atlantik Yapı tarafından Pendik’te hayata geçirilen Atlantik Life, 185 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışta

Atlantik Life cazip fiyatlarla satışta

Lüks ve konforlu detaylara sahip 30 farklı tipte 192 konut ve 5.000 metrekarelik ticari alandan oluşan Atlantik Life, Pendik bölgesinde konumlanıyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan dört farklı konut seçenekleri yer alıyor.

Atlantik Life daire planları
Geniş ve ferah şekilde tasarlanan daireler 67 metrekare ile 223 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Projede ayrıca daire tiplerine göre iki araçlık park imkanı da sunuluyor. 

Ödeme planı 
Atlantik Yapı, yatırımcısına 185.000 TL gibi avantajlı fiyatlarla daire sahibi olma fırsatı sunuyor. Atlantik Life’de 40 ay 0 faiz avantajlarıyla da konut sahibi olmak mümkün. Projede ayrıca alternatifli ödeme seçenekleri de sunuluyor.

Avantajlı lokasyon
Anadolu yakasında ulaşım ağlarına avantajlı ve yakın bir bölgede konumlanan Atlantik Life; Uluslararası Sabiha Gökçen Havalimanına 1,5 kilometre, D-100 Karayoluna 2 kilometre, Tem otoyoluna 3 kilometre, Yüksek Hızlı Tren’e 2,5 kilometre, İstanbul Deniz Otobüslerine 3,5 kilometre ve Metro’ya 700 metrelik bir mesafede yer alıyor. 

Yüzde70’inin peyzaj ve yeşil alanlara ayrıldığı projede ayrıca kapalı ve açık yüzme havuzu, Türk Hamamı, Sauna, buhar odası, fittnes salonu ve sosyal yaşam alanları da bulunuyor. 150 milyon Liralık yatırım bedeli ile hayata geçirilecek Atlantik Life’de teslimler Nisan 2017’de yapılacak.

 

Proje Bilgisi: Atlantik Life