Atlantik Life fiyatları

Atlantik Life fiyatları 185 bin TL'den başlıyor

Atlantik Life fiyatları

Atlantik Life fiyatları 185 bin TL'den başlıyor.  Atlantik Life, Pendik bölgesinde konumlanıyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan dört farklı konut seçenekleri yer alıyor.

Atlantik Life daire planları
Geniş ve ferah şekilde tasarlanan daireler 67 metrekare ile 223 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Projede ayrıca daire tiplerine göre iki araçlık park imkanı da sunuluyor. 

Atlantik Life ödeme planı
Atlantik Yapı, yatırımcısına 185.000 TL gibi avantajlı fiyatlarla daire sahibi olma fırsatı sunuyor. Atlantik Life’de 40 ay 0 faiz avantajlarıyla da konut sahibi olmak mümkün. Projede ayrıca alternatifli ödeme seçenekleri de sunuluyor.

Atlantik Life nerede?
Anadolu yakasında ulaşım ağlarına avantajlı ve yakın bir bölgede konumlanan Atlantik Life; Uluslararası Sabiha Gökçen Havalimanına 1,5 kilometre, D-100 Karayoluna 2 kilometre, Tem otoyoluna 3 kilometre, Yüksek Hızlı Tren’e 2,5 kilometre, İstanbul Deniz Otobüslerine 3,5 kilometre ve Metro’ya 700 metrelik bir mesafede yer alıyor. 

Atlantik Life sosyal donatıları
Yüzde70’inin peyzaj ve yeşil alanlara ayrıldığı projede ayrıca kapalı ve açık yüzme havuzu, Türk Hamamı, Sauna, buhar odası, fittnes salonu ve sosyal yaşam alanları da bulunuyor. 

Atlantik Life teslim tarihi
150 milyon Liralık yatırım bedeli ile hayata geçirilecek Atlantik Life’de teslimler Nisan 2017’de yapılacak.

 

Proje Bilgisi: Atlantik Life