Atlantik Life ödeme planı

Atlantik Life ödeme planı ile ilgili ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz

Atlantik Life ödeme planı

Atlantik Life ödeme planına geçmeden önce projenin özelliklerinden bahsedelim. 8 bin 500 metrekare alan üzerinde Atlantik Yapı tarafından hayata geçirilen Atlantik Life satılık daire büyüklükleri 80 ila 225 metrekare arasında değişiyor. 

Atlantik Life Pendik sosyal donatıları
Yüzde70’inin peyzaj ve yeşil alanlara ayrıldığı projede ayrıca kapalı ve açık yüzme havuzu, Türk Hamamı, Sauna, buhar odası, fittnes salonu ve sosyal yaşam alanları da bulunuyor. 

Atlantik Life teslim tarihi
150 milyon Liralık yatırım bedeli ile hayata geçirilecek Atlantik Life’de teslimler Nisan 2017’de yapılacak.

Atlantik Life daire planları
Geniş ve ferah şekilde tasarlanan daireler 67 metrekare ile 223 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Projede ayrıca daire tiplerine göre iki araçlık park imkanı da sunuluyor. 

Atlantik Life ödeme planı
Atlantik Yapı, yatırımcısına 185.000 TL gibi avantajlı fiyatlarla daire sahibi olma fırsatı sunuyor. Atlantik Life’de 40 ay 0 faiz avantajlarıyla da konut sahibi olmak mümkün. Projede ayrıca alternatifli ödeme seçenekleri de sunuluyor.

Atlantik Life nerede?
Anadolu yakasında ulaşım ağlarına avantajlı ve yakın bir bölgede konumlanan Atlantik Life; Uluslararası Sabiha Gökçen Havalimanına 1,5 kilometre, D-100 Karayoluna 2 kilometre, Tem otoyoluna 3 kilometre, Yüksek Hızlı Tren’e 2,5 kilometre, İstanbul Deniz Otobüslerine 3,5 kilometre ve Metro’ya 700 metrelik bir mesafede yer alıyor. 

Proje Bilgisi: Atlantik Life