Atlantik Life Pendik

Atlantik Yapı güvencesi ile hayata geçirilen Atlantik Life Pendik 1+1, 2+1 3+1 ve 4+1 konut tiplerinden meydana geliyor

Atlantik Life Pendik

Atlantik Yapı güvencesi ile hayata geçirilen Atlantik Life Pendik 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinden meydana geliyor. 8 bin 500 metrekare alan üzerinde yükselen Atlantik Life projesi 192 adet daireden meydana geliyor. Atlantik Life Pendik satılık daire büyüklükleri 80 metrekare ile 225 metrekare arasında değişiyor. 

Atlantik Life Pendik projesinin daire sahiplerine sağladığı sosyal imkanlar arasında; basketbol sahası, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, güvenlik, çocuk oyun alanları, güneşlenme terası, kapalı yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, süs havuzu ve kameralı güvenlik yer alıyor. Projenin daire özellikleri ise şöyle; merkezi ısıtma, balkon, teras ve ısı pay ölçer. 

Atlantik Life Pendik

Atlantik Life Pendik fiyatlarının 247 bin lira ile 857 bin lira arasında değişmesi bekleniyor.Atlantik Life projesinde firma bünyesinde 40 aya kadar vade farksız taksit yapılabiliyor. Atlantik Life projesi detayları için satış ofisinden bilgi alabilirsiniz. 

Anadolu yakası'nın değerli bölgelerinden Pendik'te hayata geçirilen Atlantik Life Pendik, Sabiha Gökçen Havalimanı'na yakınlığı ile dikkat çekiyor. Proje alışveriş merkezleri, deniz, üniversite, okul ve hastanelere yakınlığı ile dikkat çekiyor. 7. kattan itibaren deniz manzarasına hakim olan Atlantik Life Pendik 2 bloktan oluşuyor. Atlantik Life Pendik teslimlerinin 2017 yılı içerisinde yapılması planlanıyor. 

Atlantik Life Pendik

Atlantik Life Pendik adres bilgisi : Güllü Bağlar Mahallesi, Tandoğan Caddesi Pendik - İstanbul 

Atlantik Life Pendik iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 76 61
Web adresi : www.atlantiklife.com
E-posta adresi : info@atlantiklife.com

Firma Bilgisi: Atlantik Yapı
Proje Bilgisi: Atlantik Life