Atlantik Yapı'dan Sevgililer Günü'ne özel kampanya

Atlantik Yapı Sevgililer Günü'ne özel olarak geliştirdiği kampanya ile Atlantik Life projesinden ev alman isteyenlere yüzde 14 indirim sunuyor.

Atlantik Yapı'dan Sevgililer Günü'ne özel kampanya

Atlantik Yapı, Sevgililer Günü vesilesiyle Pendik'te hayata geçirdiği Atlantik Life projesinde yüzde 14 indirim sunuyor. Kampanya ile birlikte 237.000 TL'den başlayan dairelerden 14 Şubat'a kadar satın alanlara ayrıca Paris Tatili hediye ediliyor.

Atlantik Life Projesinde Sevgililer Günü İndirimi
Atlantik Yapı, Sevgililer Günü Kampanyası kapsamında Atlantik Life Projesinden 14 Şubat'a kadar daire alan müşterilerine yüzde 14 indirim ve Paris tatili hediye ediyor. Sevgililer Günü'ne özel "sevgi dolu " bir kampanya düzenlediklerini söyleyen Atlantik Yapı Satış ve Pazarlama Müdürü Engin Tortumlu:

"14 Şubat’a kadar ‘Life’ projemizden konut alanlara yüzde 14 indirim fırsatı sunuyoruz.  Konut alanlar ayrıca 2 gece 3 gün Paris seyahati elde etmiş olacak. Atlantik Life sakinlerinin yeni yaşamlarına güzel anılarla başlamasını istiyoruz" dedi.  Tortumlu, Atlantik Yapı'nın İstanbul'un markalı konut sektörüne örnek teşkil edecek projelere imza atmayı sürdürdüğünü de vurgulayarak, 150 milyon TL yatırımla hayata geçirilen projeden 237 bin TL'ye daire sahibi olma şansı sunduklarını belirtti. 

Atlantik Yapı'dan Sevgililer Günü'ne özel kampanya

40 aya 0 faiz şansı
Sevgililer Günü kampanyası kapsamında projeden konut almak isteyenlere ayrıca 40 ay 0 faiz şansı da sunulacak.1+1'den 4+1'e kadar değişen toplam 192 dairenin yer aldığı Atlantik Life projesinde ayrıca 5 bin metrekarelik ticari alan üniteleri de bulunuyor. Projede daire genişlikleri 67 metrekare ile 223 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 

Atlantik Life Projesi, Sabiha Gökçen Havalimanına 1,5 kilometre, D-100 Karayoluna 2 kilometre, Tem otoyoluna 3 kilometre, İstanbul Deniz Otobüslerine 3,5 kilometre ve Metro’ya 700 metrelik bir mesafede yer alıyor.

Firma Bilgisi: Atlantik Yapı
Proje Bilgisi: Atlantik Life