Aurakent Bursa Projesi!

NGT İnşaat imzası ile hayat bulan Aurakent Bursa Projesi fiyatları 380 bin TL'den başlıyor

Aurakent Bursa Projesi!

NGT İnşaat imzası ile hayat bulan Aurakent Bursa Projesi fiyatları 380 bin TL'den başlıyor. Merkezi bir konumda yer alan Aurakent projesi Ata Bulvarı'nda yükseliyor. Proje, metro istasyonu, Acibadem Hastanesi, pazar alanı, Fatih Sultan Mehmet Bukvaru ve Grossmarket'e yakın bir konumda yer alıyor. 

Aurakent Bursa fiyatları 380 bin TL ile 640 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Projeden ev sahibi olmak isteyenler konut bedelinin 3'te birini peşin ödediğinde banka kredisi kullanabiliyor. Aurakent Bursa projesi ile ilgili detayları satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

 

Aurakent Bursa Projesi!

 

Aurakent Bursa projesinin sosyal donatıları arasında; açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, basketbol sahası, tenis kortu, yürüyüş parkuru, fitness merkezi, kameralı güvenlik, sauna bulunuyor. Projenin dairelerinde ise ebeveyn banyosu yer alıyor. 

2016 yılı Mart ayında teslim edilmesi planlanan Bursa Aurakent projesi 5 bin 820 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. 3+1, 4+1 ve 4+2 konut tiplerinden oluşan Aurakent Bursa satılık daire alanları 160 metrekare ile 324 metrekare arasında değişiyor. Projede toplam 80 adet daire bulunuyor. 

Örnek dairesi hazır olan Aurakent 8 bloktan oluşuyor. Projede 3+1 daire alanları 160 metrekare, 4+1 daire alanları 190 metrekare, 4+2 dubleks daire alanları ise 324 metrekare olarak tasarlanıyor. Aile konseptinde inşa edilen proje NGT İnşaat imzası taşıyor. Teslimlerin 2016 yılı Mart ayında yapılacağı Aurakent  Bursa projesi oturum amaçlı ve aileler tarafından tercih ediliyor. 

"Aurakent Bursa Projesi!" Başlıklı Haberin Galerisi

Aurakent Bursa Projesi!

Aurakent Bursa Projesi!

Aurakent Bursa Projesi!

Aurakent Bursa Projesi!

Firma Bilgisi: Ngt Inşaat
Proje Bilgisi: Aurakent Bursa