Autodesk 2016 Design & Creation Suites” pazara sunuldu

Mimar, mühendis ve altyapı sektör kullanıcıları için geliştirilen Autodesk 2016 Design & Creation Suites” masaüstü ve bulut deneyimi sunuyor

Autodesk 2016 Design & Creation Suites” pazara sunuldu

“Autodesk 2016 Design & Creation Suites” tasarımcılar, mühendisler ve dijital sanatçılar için özel olarak tasarlanan masaüstü ve bulut deneyimi sunuyor.

Autodesk, baştan sona çözümleri ile kavramsal tasarımdan ürünün fabrikadan çıkışına kadar geçen sürecin her aşamasında masaüstü ve bulut kullanıcı deneyimi ile bugüne kadarki en geniş kontrol imkanını sağlayan yeni “Autodesk 2016 Design Suites” yazılım suitlerini pazara sundu. Autodesk tasarım ve yaratım suitleri genişletilmiş araç setleri ile benzersiz birlikte çalışabilirlik ve istikrarlı kullanıcı deneyimi sunuyor.

Her suit AutoCAD 2016, ReCap ve 3ds Max yazılımlarını içeriyor. Bugüne kadarki en gelişmiş AutoCAD olan AutoCAD 2016; zengin görselliğiyle daha hızlı, daha kusursuz detaylı tasarım ve dokümantasyon sağlıyor. Autodesk’in her suitin içinde bulunan ReCap teknolojisi, daha fazla lazer tarama formatı, akıllı ölçümleme araçları, gelişmiş açıklama ve senkronizasyon yetenekleri ile Gerçeklik Programlama (Reality Computing) teknolojisini daha erişilebilir bir hale getiriyor. Autodesk 3ds Max da, kullanıcılara, hangi sektörde olursa olsun, ilham verici deneyimler yaratmak için ihtiyaç duydukları 3B araçları sunuyor. 

2016 Abone avantajları
Autodesk, suitlerini ve masaüstü abonelik ürünlerini Autodesk 360 Bulut Servisleri ile daha etkin bir entegrasyon sağlamak üzere geliştirmeye devam ediyor. Abonelik müşterileri, daha hızlı render işlemleri ve görselleştirme yetenekleri, simülasyon, analiz ve birlikte çalışma araçları gibi ek bulut hizmetlerine erişim imkanı buluyor. Kullanıcılar aynı zamanda tüm Autodesk’in ürün, hizmet ve avantajlarını tek bir noktada izleyip yönetebilecekleri kişiselleştirilmiş kullanıcı dostu yeni portali “Autodesk Account”u da deneyimleyebilecek. Basitleştirilmiş kurulum, yönetim ve güncelleme deneyimleme, esnek ödeme koşulları ve farklı platformlarda daha geniş erişim hakları da kullanıcılara sunulan avantajlar arasında.