Avcılar Effect Bornova teslimleri 2017'de!

Avcılar İnşaat güvencesi ile hayata geçirilen Avcılar Effect Bornova teslimleri 2017'de yapılacak

Avcılar Effect Bornova teslimleri 2017'de!

Avcılar İnşaat güvencesi ile hayata geçirilen Avcılar Effect Bornova teslimleri 2017'de yapılacak. 20 bin metrekare alan üzerinde yükselen Avcılar Effect Bornova 1+0, 1+1 ve 2+1 konut tiplerinden meydana geliyor. 

Teslimlerinin 2017 yılında yapılması planlanan Avcılar Effect Bornova fiyatlarının 215 bin lira ile 400 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Avcılar Effect Bornova ödeme seçenekleri, fiyatları ve özellikleri ile ilgili bilgilere satış ofisinden ulaşabilirsiniz. 

Projenin site özellikleri arasında; çocuk oyun alanları, açık otopark, kapalı otopark, çocuk yüzme havuzu, açık yüzme havuzu, güvenlik, restoran, güneşlenme terası ve kameralı güvenlik bulunuyor. Avcılar Effect Bornova dairelerinde ise merkezi ısıtma ve ısı pay ölçer yer alıyor. 

390 bağımsız bölümden meydana gelen Avcılar Effect Bornova'da 10 bin metrekarelik açık alan çarşı da yer alıyor. Forum Bornova'nın yanında inşa edilen Avcılar Effect projesi, çevreyolu, metro ve havalimanına kolay ulaşımı ile dikkat çekiyor. Lansman öncesi ön satışların başladığı projede avantajlı fiyatlardan yararlanmak için internet sitesindeki formu doldurabilirsiniz. 

Avcılar Effect iletişim bilgileri 
Adres bilgisi : Sanayi Caddesi 364/1 Sokak Bornova - İzmir
Telefon numarası : 0232 344 2824
Web adresi :www.avcilareffect.com
E-posta adresi : info@avcilarinsaat.com.tr

 

Firma Bilgisi: Avcılar Inşaat
Proje Bilgisi: Avcılar Effect Bornova