Avcılar Effect fiyatları 210 bin TL'den!

Ön satışları devam eden Avcılar Effect fiyatları 210 bin TL'den başlangıç gösteriyor

Avcılar Effect fiyatları 210 bin TL'den!

Avcılar İnşaat güvencesi ile yükselen Avcılar Effect projesinde daire fiyatları 210 bin TL'den başlıyor. Avcılar Effect teslim tarihi olarak 2017 yılı Ağustos ayı planlanıyor. 

Avcılar Effect projesinin ev sahiplerine sunacağı sosyal imkanlar arasında; açık ve kapalı otopark, çocuk oyun alanları, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, güneşlenme terası, restoran ve kameralı güvenlik mevcut. Bornova Avcılar Effect projesinin konutlarında ise ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma bulunuyor. 

Lansman öncesi liste fiyatı üzerinden yüzde 5 indirim uygulanan Avcılar Effect fiyatları 210 bin TL'den başlayıp 490 bin TL'ye kadar yükseliyor. Projede aynı zamanda peşinat olarak yüzde 35 ödenip kalan kısım için banka kredisi kullanılabiliyor. 

20 bin metrekarelik arazi alanı üzerinde kurulan Avcılar Effect projesi toplam 322 adet konuttan oluşuyor. 1+0, 1+1 ve 2+1 daire tiplerinin bulunduğu Avcılar Effect projesinde daire alanları ise 50 metrekare ila 120 metrekare arasında tasarlanıyor. 

İzmir Bornova'da yükselen Avcılar Effect projesi, Forum Bornova'nın yanında inşa ediliyor. Çevreyoluna, metroya ve havaalanına projeden kolaylıkla ulaşım sağlanabiliyor. 45 bin metrekare inşaat alanına sahip olan projenin 10 bin metrekare açık çarşı alanı bulunuyor.

Ağustos 2017'de anahtar teslimlerinin yapılması beklenen Avcılar Effect projesinde avantajlı fiyatlarla ön satışlar devam ediyor. Şehrin ulaşılabilir bir noktasında yükselen projenin tamamlandığında kiraların 1.500 TL'den başlaması bekleniyor. 

 

Firma Bilgisi: Avcılar Inşaat
Proje Bilgisi: Avcılar Effect