Avlu Kurtköy fiyat bilgileri

Lansmana hazırlanan Avlu Kurtköy fiyat listesi haberimiz detayında yer alıyor

Avlu Kurtköy fiyat bilgileri

45 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçirilen Avlu Kurtköy 17 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. Erguvan İnşaat ve Demirbaş Yapı ortaklığıyla inşa edilen Avlu Kurtköy projesi 138 adet daireden meydana geliyor. Avlu Kurtköy telsim tarihi olarak 2016 yılı verilirken, Avlu Kurtköy satılık daire sahiplerine havuz, yeşil alan, oyun alanları, spor alanları gibi birçok sosyal donatı imkanları sunuyor.

15 Ekim 2014 tarihinde lansmanı gerçekleşecek olan Avlu Kurtköy mimari tasarımları Mimar Aykut Akın tarafından yapılıyor. Roof Kurtköy projesine komşu konumda inşa edilen Avlu Kurtköy 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşuyor.

Avlu Kurtköy fiyat listesi
Lansman öncesi kampanyalı bir şekilde satışa sunulan Avlu Kurtköy fiyatları 189 bin TL’den başlıyor. Avlu Kurtköy fiyat listesi şöyle:
1+1 daireler 189 bin TL,
2+1 daireler 265 bin TL,
3+1 daireler 386 bin TL.

Avlu Kurtköy ödeme planı
Uygun ödeme seçeneklerinin yer aldığı Avlu Kurtköy ödeme planı kapsamında yüzde 10 peşinat alınıyor ve konut sahibi olmak isteyenlere 36 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor. Bunun dışında Avlu Kurtköy satılık daire sahibi olmak isteyenler resmi web adresinde yer alan formu doldurarak başvuruda bulunduklarında ekstra yüzde 2 indirim imkanı kazanıyor.

Avlu Kurtköy nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Avlu Kurtköy projesi Erguvan İnşaat ve Demirbaş Yapı ortaklığıyla Kurtköy’de inşa ediliyor.

Avlu Kurtköy adres bilgileri: Küçükbakkalköy Mh., Merdivenköy Yolu Sk No:8, Ataşehir.

Avlu Kurtköy iletişi bilgileri
444 5 374

Proje Bilgisi: Köy