Avlu Kurtköy ön talep topluyor!

Erguvan Demirbaş Yapı Ortaklığı'nın yeni projesi Avlu Kurtköy ön talep toplamaya başladı

Avlu Kurtköy ön talep topluyor!

8 Temmuz 2014 / Emlakwebtv
Erguvan İnşaat &Demirbaş Yapı Ortaklığı, Anadolu Yakası’nda proje geliştirmeye devam ediyor. Birlikte 136 konuttan oluşan WBahçe, 206 konut, 5 ticari birimden oluşan Roof Kurtköy ve 100 konut, 9 ticari birimden oluşan Loft Dragos projelerini hayata geçiren ortaklık, şimdi de yatırım değeri 45 milyon TL olan 140 bağımsız bölümden oluşan Avlu Kurtköy projesi için kolları sıvıyor.

Kurtköy bölgesini yakından tanıyan ve talepleri doğru değerlendiren Erguvan İnşaat&Demirbaş Yapı Ortaklığı, Roof Kurtköy’ün paralel sokağında inşa edeceği yeni projesi Avlu Kurtköy için Eylül ayına kadar ön talep toplayacak. Metrekare ortalama birim fiyatı 2.650 TL olan projenin yüzde 50’lik kısmı, arsa alanı şirket bünyesine ait olduğu için, lansman özel fiyatlarıyla satışa sunulacak.


Erguvan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Emre Maraşlı ve Demirbaş Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sefa Demirbaş’ın ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmada, Kurtköy bölgesi, yeni proje ve inşaatı devam eden diğer projeler hakkında bilgi verildi. Mimar Aykut Akın imzalı projenin 7 bin 200 metrekare arsa alanı üzerinde 17 bin metrekare inşaat alanına sahip olduğunu belirten Emre Maraşlı, toplam 138 konuttan ve 200 metrekare sosyal tesisten oluşan projede, farklı metrekare tiplerinde geniş konutlar olduğunu söyledi.

“Avlu Kurtköy’ün yükseleceği arsa bize ait olduğu için yatırımcıya her zamankinden daha fazla kazandıracağız” diyen Sefa Demirbaş, Kurtköy’ün yükselen yıldızı hakkında da bazı değerlendirmelerde bulundu. Demirbaş, “Kolay ulaşım, temiz hava, planlı yaşam gibi konularla dikkat çeken Kurtköy, gün geçtikçe gelişiyor ve yatırımcıya kazandırıyor. Bu bölgede yapacak daha çok projemiz olacak” şeklinde konuştu.

Roof Kurtköy’ün yüzde 65’i, Loft Dragos’un yüzde 20’si satıldı
WBahçe, Roof Kurtköy ve Loft Dragos projeleri hakkında da güncel bilgilerin paylaşıldığı buluşmada, yaşamın Aralık 2013 tarihinden bu yana devam ettiği WBahçe’de satışların tamamlandığını belirten Emre Maraşlı, “İkinci projemiz Roof Kurtköy’de ise satışların yüzde 65’ini tamamladık. İnşaatımız yüzde 30 seviyelerinde. 2015 yılının Aralık ayında sahiplerine teslim edeceğimiz Roof Kurtköy’de fiyatlar 210 bin TL’den başlıyor” diye konuştu. Dragos’ta inşaatı devam eden ve yüzde 20’si satılan Loft Dragos projesi hakkında da bilgi veren Maraşlı, Mayıs 2016’da teslim edilecek projede fiyatların 300 bin TL’den başladığını vurguladı.

İstanbul Anadolu Yakasında hayata geçirilen Avlu Kurtköy son durum detaylarına buradan ulaşabilirsiniz

Proje Bilgisi: Köy