Avlu Kurtköy projesinin inşasına başlanıyor

Erguvan İnşaat&Demirbaş Yapı Ortaklığı ile hayata geçirilen Avlu Kurtköy'ün satışları devam ediyor

Avlu Kurtköy projesinin inşasına başlanıyor

Erguvan İnşaat&Demirbaş Yapı Ortaklığı ile hayata geçirilen ve satışları devam eden Avlu Kurtköy'ün inşasına Aralık 2014'te başlanıyor. 1300 metrekarelik ticari birimin bulunduğu projede ticari birimin avlu kısmıyla ilişkisi olmayacak şekilde tasarlandı. Mimar Aykut Akın imzası taşıyan proje, 7200 metrekare arsa alanı üzerinde 19 bin metrekare inşaat, 450 metrekare sosyal tesis, 3000 metrekare yeşil alan ve 1300 metrekare ticari alana sahip.
132 dairenin yer aldığı Avlu Kurtköy'de zemin katlar için 15 ile 80 metrekare arasında değişen bahçeler planlandı. Balkonları olan daireler için 7-8 metrekare büyüklük planlandı. Ev sahibi olacakların rahatı için her ayrıntı düşünülen Avlu Kurtköy'de sosyal tesisler kapalı olarak tasarlandı.

Projede cazip fiyat avantajları sunularak yatırımcının daha fazla kazanması hedefleniyor. Aynı zamanda konut alıcılarına yüzde 25 peşin, geri kalan için 36 ay vadeli senetli satışlar yapılabiliyor. Avlu Kurtköy'ün rakip projelere göre yüzde 25 fiyat avantajı ile ön plana çıktığını vurgulayan Erguvan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Emre Maraşlı ise fiyatların 189 bin TL'den başlayarak 494 bin TL'ye kadar yükseldiğini söyledi.

Avlu Kurtköy nerede?
Avlu Kurtköy önümüzdeki yıllarda Hollywood Caddesi gibi olacağı öngörülen Bakü Caddesi üzerinde yer alıyor. Sabiha Gökçen'e 1,7 km uzaklıkta olan projenin sosyal alanlarında çok amaçlı spor salonu, açık havuz, kapalı otopark ve kafe bulunuyor.

Avlu Kurtköy iletişim bilgileri
Adres: Yenişehir mah. Bakü Cad. Kurtköy-Pendik/İstanbul
Telefon: 0850 532 0 999
Web: http://www.avlukurtköy.com

 

Proje Bilgisi: Köy