Avlu Kurtköy satışa çıktı diğer projelerde durum ne?

Erguvan İnşaat&Demirbaş Yapı Ortaklığı, Kurtköy’deki en yeni projesi Avlu Kurtköy’ün satışlarına başladı. Peki ortaklığın diğer projelerindeki son durum ne?

Avlu Kurtköy satışa çıktı diğer projelerde durum ne?

WBahçe yüzde 100 kazandırdı
Erguvan İnşaat&Demirbaş Yapı Ortaklığı imzasını taşıyan diğer projelerdeki son gelişmeler hakkında bilgiler veren, Demirbaş Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sefa Demirbaş, “WBahçe 136 konutluk bir projemiz.  Şubat 2014’te teslim ettik. Bu projemiz yatırımcılara yüzde 100 kar ettirdi. Wroof iki bloklu projemizdi. Yüzde 33’ü tamamlandı. Bir bloğun kabası tamamlandı. Diğer blokta bodrumları çıktık. 206 daire 5 ticari birimden oluşuyor. Aralık 2015’te teslim etmeyi hedefliyoruz. Lansman fiyatlarımıza göre yüzde 50 kazandırdık. Daha da kazandırmaya devam edeceğiz” dedi.

Demirbaş Yapı’dan Cunda’da butik otel
Demirbaş Yapı’nın projelerine de değinen Sefa Demirbaş, “Demirbaş Yapı olarak Ayvalık Cunda Adasında 30 odalı butik otel hayata geçirdik. 10 milyon TL’lik yatırım bedeline sahip oteli 6 ayda tamamladık, Temmuz’da bitti” şeklinde konuştu.

Loft Dragos’ta lansman fiyatları hala geçerli
Erguvan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Emre Maraşlı ise “Loft Dragos’ta hafriyat bitmiş durumda yakın bir zamanda temel atacağız. Lansman fiyatlarımız hala geçerli. Yüzde 20’sini sattık. Yüzde 45 satış tamamlayana kadar da lansman fiyatları devam edecek. 108 konut 1 ticari bölümden oluşan projemizi Mayıs 2016’da da teslim etmeyi planlıyoruz. Erguvan inşaat olarak da 98 konutlu Q Bahçe projemizi tamamladık” dedi.

Erguvan İnşaat ve Demirbaş Yapı ortaklığında hayata geçirilen projelerin detayları için tıklayınız

Emre Maraşlı - Sefa Demirbaş 

Sıra Ataşehir’de
Ortaklığın hedefindeki yeni projeler ile ilgili de açıklama yapan Sefa Demirbaş, “Şu an için bütün enerjimizi Avlu Kurtköy’e vermiş durumdayız. Ancak orta vadede Ataşehir ve Kurtköy bölgelerinde proje geliştirmeyi hedefliyoruz. Ataşehir’deki ticari arsamız için teklif topluyoruz. Kurtköy’de de çeşitli projeler için görüşmelerimiz devam ediyor” diye konuştu.

Proje Bilgisi: Köy