Avlu Kurtköy

Erguvan İnşaat -Demirbaş Yapı Ortaklığı ile İstanbul Anadolu Yakasında inşa edilen Avlu Kurtköy basın toplantısının Eylül ayında yapılması planlanıyor

Avlu Kurtköy

Erguvan İnşaat -Demirbaş Yapı Ortaklığı ile İstanbul Anadolu Yakasında inşa edilen Avlu Kurtköy, 45 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçiriliyor. Avlu Kurtköy ön talep toplama süreci devam ederken, Avlu Kurtköy basın toplantısının önümüzdeki 1-2 ay içerisinde yapılması planlanıyor. Avlu Kurtköy teslimlerinin ise 2016 yılının sonunda yapılması öngörülüyor.

17 bin metrekare inşaat alanına sahip olan Avlu Kurtköy 138 daire ve 200 metrekarelik sosyal tesis alana sahip. Avlu Kurtköy projesinin tanıtımında Demirbaş Yapı Yönetim Kurulu Sefa Demirbaş tarafından şu şekilde açıklandı: “Avlu Kurtköy’ün yükseleceği arsa bize ait olduğu için yatırımcıya her zamankinden daha fazla kazandıracağız. Kolay ulaşım, temiz hava, planlı yaşam gibi konularla dikkat çeken Kurtköy, gün geçtikçe gelişiyor ve yatırımcıya kazandırıyor. Bu bölgede yapacak daha çok projemiz olacak.”
Avlu Kurtköy satılık daire özellikleri arasında ise birçok sosyal donatı yer alıyor. Henüz detaylı bilgileri verilmeyen Avlu Kurtköy projesi Eylül ayında yapılması planlanan basın toplantısında detayları paylaşılacak. Avlu Kurtköy’den konut sahibi olmak isteyenler havuz, yeşil alan, oyun alanları, spor alanları gibi birçok sosyal donatıdan faydalanabiliyor.

Mimar Aykut Akın tarafından mimari tasarımları gerçekleşen Avlu Kurtköy projesi özel mimari konseptiyle de dikkat çekeceğe benziyor. Geçtiğimiz ay tanıtım toplantısı düzenlenen Avlu Kurtköy projesi ile ilgili birtakım bilgiler paylaşıldı. Buna göre Avlu Kurtköy, Roof Kurtköy projesine komşu konumda inşa ediliyor.

Avlu Kurtköy fiyatları ve ödeme planı
Ön talep toplama sürecinde olan Avlu Kurtköy fiyatları metrekare birim üzerinden hesaplanıyor. Buna göre Avlu Kurtköy satılık daire fiyatları 2 bin 650 TL’den başlıyor. Avlu Kurtköy ödeme planı kapsamında ise konut sahibi olmak isteyenlere özel fırsatlar sunulacağı açıklanıyor.

Avlu Kurtköy nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Avlu Kurtköy projesi Erguvan İnşaat ve Demirbaş Yapı ortaklığıyla Kurtköy’de inşa ediliyor. Merkezi konumda yer alan Avlu Kurtköy adres bilgileri şöyle: Küçükbakkalköy Mh., Merdivenköy Yolu Sk No:8, Ataşehir.

Avlu Kurtköy projesi ile ilgili detaylı bilgiler için Avlu Kurtköy satış ofisini arayabilir, Avlu Kurtköy satış ofisine de 444 5 374 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

 

Proje Bilgisi: Köy