Avlu Kurtköy

Avlu Kurtköy ön talep toplama sürecinde olup, 2 bin 650 TL'den başlayan fiyatlarla satışlarına devam ediyor

Avlu Kurtköy

Avlu Kurtköy Erguvan İnşaat ile Demirbaş Yapı ortaklığıyla inşa ediliyor. 2016 yılının sonlarında teslim edilmesi planlanan Avlu Kurtköy yatırım bedeli olarak 45 milyon TL veriliyor. Basın toplantısının birkaç ay içinde yapılması planlanırken, Avlu Kurtköy projesinde yer alan daire sayının 138 adet olduğu açıklanıyor. 17 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılan Avlu Kurtköy’de 200 metrekarelik sosyal tesis de bulunuyor. Avlu Kurtköy satılık daire sahiplerine havuz, yeşil alan, oyun alanları, spor alanları gibi birçok sosyal donatı imkanları sunuyor.

Mimar Aykut Akın tarafından mimari tasarımları gerçekleşen Avlu Kurtköy projesi özel mimari konseptiyle de dikkat çekeceğe benziyor. Geçtiğimiz ay tanıtım toplantısı düzenlenen Avlu Kurtköy projesi ile ilgili birtakım bilgiler paylaşıldı. Buna göre Avlu Kurtköy, Roof Kurtköy projesine komşu konumda inşa ediliyor.

Demirbaş Yapı Yönetim Kurulu Sefa Demirbaş tarafından Avlu Kurtköy projesi şu şekilde tanımlanıyor:
Avlu Kurtköy’ün yükseleceği arsa bize ait olduğu için yatırımcıya her zamankinden daha fazla kazandıracağız. Kolay ulaşım, temiz hava, planlı yaşam gibi konularla dikkat çeken Kurtköy, gün geçtikçe gelişiyor ve yatırımcıya kazandırıyor. Bu bölgede yapacak daha çok projemiz olacak.

Avlu Kurtköy fiyatları
Ön talep toplama sürecinde olan Avlu Kurtköy fiyatları metrekare birim üzerinden hesaplanıyor. Buna göre Avlu Kurtköy satılık daire fiyatları 2 bin 650 TL’den başlıyor.

Avlu Kurtköy ödeme planı
Avlu Kurtköy ödeme planı kapsamında ise konut sahibi olmak isteyenlere özel fırsatlar sunulacağı açıklanıyor.

Avlu Kurtköy nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Avlu Kurtköy projesi Erguvan İnşaat ve Demirbaş Yapı ortaklığıyla Kurtköy’de inşa ediliyor.

Avlu Kurtköy adres bilgileri: Küçükbakkalköy Mh., Merdivenköy Yolu Sk No:8, Ataşehir.

Avlu Kurtköy iletişi bilgileri
444 5 374

Avlu Kurtköy projesi ile ilgili detayları www.emlakwebtv.com adresinden takip edebilirsiniz.

Proje Bilgisi: Köy