AVM'ler'in Wilo tercihi

Pompa sistemleri sektöründe faaliyet gösteren Wilo, önde gelen alışveriş merkezlerinin çözüm ortağı oldu

AVM'ler'in Wilo tercihi

Pompa sistemleri sektöründe dünya çapında yeni standartlar ve akılcı çözümler geliştirme vizyonu ile faaliyetlerini sürdüren Wilo, geniş ürün yelpazesiyle birlikte müşterilerine sunduğu kaliteli hizmetle de sektörüne öncülük ediyor. Wilo’nun geliştirdiği yüksek enerji verimliliği sağlayan pompa ve pompa sistemleri dünya çapındaki projelerde profesyonel çözüm ortağı olarak tercih ediliyor.

Wilo’nun Stratos ürün grubu, A enerji sınıfı pompa sistemleri olarak alanında fark yaratıyor. Dünyanın en verimli sirkülasyon pompası olan Wilo-Stratos Pico, enerji sınıfının ötesine geçerek, klasik kontrolsüz pompalara oranla yüzde 90’a varan oranlarda enerji tasarrufu sağlıyor. Wilo’nun sektöre sunduğu son ürünler arasında bulunan Helix Excel ve Stratos Giga da en üst düzeyde enerji verimliliği sağlıyor. Helix Excel, enerji verimliliği konusunda 2017’de yürürlüğe girmesi beklenen yasal gereklilikleri karşılamanın da ötesine geçmiş durumda.

Profesyonel çözümlerini önemli AVM projelerinde de hayata geçiren Wilo, Zorlu Center AVM, Akasya Acıbadem AVM, Trump Towers, Marmara Park AVM ve Terra City AVM gibi dev projelerde de suya yön veriyor.

Wilo pompa sistemleri Zorlu Center’da
Sunduğu yaşam alanları ve farklı seçeneklerle İstanbul’un özel yerleşim merkezlerinden biri olan Zorlu Center, Wilo ürünlerinin tercih edildiği önemli projelerden biri. Zorlu Center AVM’nin ısıtma-soğutma hattında “Wilo IL” pompaları, ayrıca kullanma suyu hidroforunda “Helix V” pompaları kullanıldı. Wilo pompa sistemleri, hidrolik verimlilik ve bakım kolaylığı başta olmak üzere kullanıcılara sağladığı pek çok avantajla Zorlu Center’a değer katmaya devam ediyor.

Akasya Acıbadem’de su sirkülasyonu Wilo güvencesinde
İstanbul’da Anadolu Yakası’nda yükselen Akasya Acıbadem AVM’de su sirkülasyonu, Wilo’nun pompa sistemlerine emanet edildi. Acıbadem Akasya projesinde yer alan Wilo hidrofor ve sirkülasyon pompaları, bina otomasyonu ile kumanda edilebiliyor. Stratos pompalar, bina otomasyonu ile pompaya entegre olabilen modüller sayesinde iletişim kuruyor. Wilo-Stratos pompalar ayrıca uygun enerji tasarruflu çalışma modlarından birini seçme imkânı sağlıyor.


Wilo, Trump Towers’ta akıllı basınç yükseltme sistemleri ile fark yaratıyor
Wilo pek çok uygulamasında olduğu gibi akıllı basınç yükseltme sistemleri ile de fark yaratıyor. Trump Towers projesinde uygulanan akıllı basınç yükseltme sistemleri, su teminini 39 kat boyunca en yüksek teknoloji standardıyla sağlıyor. Projede sirkülasyon ve hidroforlarda kullanılan frekans konvertörlü kontrol panolarıyla enerji tasarrufu sağlanıyor. Sirkülasyon ve hidrofor pompalarının gün içerisinde değişken kapasite ihtiyaçlarını en verimli şekilde sağlayabilmesi için projede frekans konvertörlü kontrol panolarına yer verildi.

Wilo, Marmara Park AVM’de enerji tasarruflu, ekonomik çözümler sunuyor
Dinamizmi ve sosyal yönüyle Beylikdüzü/Esenyurt bölgesine yeni bir boyut kazandıran Marmara Park Alışveriş Merkezi'nde de Wilo pompaları kullanılıyor. Wilo sirkülasyon pompalarından IL pompa verimliliği ve işlevselliği nedeniyle Marmara Park yetkilileri tarafından tercih edildi. Wilo pompaları gelişmiş özellikleri sayesinde enerji tasarrufu sağlıyor, yatırım ve işletme maliyetleri açısından ekonomik çözümler sunuyor.

Antalya Terra City Wilo'yu tercih etti
Antalya’nın ticari ve sosyal yaşamına değer katan Terra City Alışveriş Merkezi, enerji israfını engellemek ve yeşil ilkelere uygun olarak faaliyet göstermek için en önemli katkılardan birini Wilo’dan aldı. Terra City, bu çevreci yaklaşımda ve tasarrufta sürdürülebilirliği yakalayabilmek için ısıtma – soğutma sistemlerinde ve diğer su tahliye sistemlerinde Wilo pompa ve pompa sistemlerini tercih etti.

Ürünleri, çözümleri ve hizmetleriyle müşterilerinin yaşamlarını ve iş hayatlarını kolaylaştırmayı amaçlayan Wilo, dev projelerin çözüm ortağı olmaya devam edecek.