AVM MFI Partners, perakende güneşi ödülünü aldı

Avm Mfi Partners’ın alışveriş merkezleri yönetim direktörü Aytaç Özçiçek perakende günleri çerçevesinde “en başarılı profesyonel yönetici” ödülünü aldı

AVM MFI Partners, perakende güneşi ödülünü aldı

22 Kasım 2013 / emlakwebtv
Alışveriş merkezi yönetimi ve kiralamada çözüm ortağı olarak müşterilerine hizmet veren, sektörünün öncü kuruluşlarından Avm Mfi Partners’ın Alışveriş Merkezleri Yönetim Direktörü Aytaç Özçiçek Perakende Günleri çerçevesinde verilen, alışveriş merkezleri kategorisindeki “En Başarılı Profesyonel Yönetici” ödülünü aldı. Lütfi Kırdar’da düzenlenen ödül töreninde konuşan Özçiçek şunları söyledi: “Perakende sektörünün en prestijli ödüllerinden birini almaktan büyük mutluluk duyuyorum. Bu ödülü Avm Mfi Partners’taki tüm çalışma arkadaşlarımla paylaşmak istiyorum. Çünkü bu başarının arkasında son derece uyumlu ve güçlü bir takım ruhu var.”

Özçiçek: “Avm Mfi Partners adını alan şirket Türkiye, Avrupa, Balkanlar, Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetler’de hizmet veriyor”
2006 yılında faaliyete başlayan ve 2007 yılında da, Alman «Management für Immobilien AG» ile güç birliği yaparak Avm Mfi Partners adını alan şirket Türkiye, Avrupa, Balkanlar, Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetler’de hizmet veriyor. Avm Mfi Partners, kuruluşunun ardından kısa bir süre içinde Türkiye çapında tamamlanan ve devam etmekte olan; 3.150 mağaza ve toplam 1.5 milyon m²’yi aşan kiralanabilir alan ile 35 alışveriş merkezi projesine hizmet verir konuma gelmiştir.