AVM tamam sırada otel ve konutlar var

Emay İnşaat ve Erko işbirliğinin Ataşehir'de hayata geçirdiği Brandium Ataşehir’de AVM bölümü 29 Mart’ta açıldı. Sırada bir ay içinde açılacak olan 4 ve 5 yıldızlı iki otel ile konutlar var

AVM tamam sırada otel ve konutlar var

5 Nisan 2013 / emlakwebtv / Bülent Yoldaş
İstanbul’un Anadolu Yakasının değişen yüzü olan Ataşehir’de Emay İnşaat ve Erko işbirliği ile hayata geçirilen Brandium Ataşehir  projesinde AVM bölümü geçtiğimiz hafta hizmete açıldı. Sırada projenin konut ve otel bölümleri var. Brandium Ataşehir’de bir ay içinde 4 ve 5 yıldızlı iki otel de hizmete girecek. Öte yandan bin 500 dairenin bulunduğu projenin konut bölümünde ise önümüzdeki haftalarda 3. ve 4. Etaptaki daire satışları da başlayacak.

Brandium AVM’de 3 günde 150 bin ziyaretçi
Brandium yaşam ve Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Sevilay Kaya Günlüer, 29 Mart tarihinde Anadolu yakasının önde gelen karma projelerinden Brandium Ataşehir projesinde yer alan 60 bşn metrekarelik kiralanabilir alana sahip Brandium AVM’nin açıldığı söyledi. Günlüer, Brandium AVM’nin 3 gün içinde 150 bin ziyaretçiyi ağırladığını kaydederek, “Bu ilgiden gayet memnunuz Brandium AVM, zengin mağaza ve  marka karmasıyla dikkat çekiyor. Anadolu yakasındaki ilk mağazasını açan H&M’in yanı sıra Koçtaş, Boyner, Teknosa Extra, Macro Center gibi önemli markalar Brandium AVm’de de yerini aldı” diye konuştu.

Konutlarda 3. Etap satışa çıkıyor
Brandium Ataşehir projesinin bin 500 konut, 3 ve 4 yıldızlı iki otel ve AVM’si ile çok fonksiyolu karma proje olduğunu hatırlatan Günlüer, projenin toplam yatırım değerinin 500 milyon doları geçtiğini kaydetti. Günlüer projedeki konutların 1 ve 2. Etap satışlarının tamamlandığını önümüzdeki hafta 3. Etap satışlarına başlayacaklarını açıklayarak, “Brandium Ataşehir’de konutların ilk lansman metrekare fiyatı 4 bin 500 TL iken, bu fiyat 7 bin 500 TL’ye kadar yükseldi. Satışa çıkacak 3. Etapta stüdyodan 4+1’e ve havuzlu penthouselara kadar farklı daire seçenekleri bulunacak” dedi.

Slience otelleri 1 ay içinde açılıyor
Brandium Ataşehir projesinin içinde biri 4 yıldızlı diğeri 5 yıldızlı iki otel bulunduğunu ifade eden Günlüer, her iki otelin de proje ortaklarından Erko Şirketler Grubu’nun otel markası Slience tarafından işletileceğini açıkladı.

Brandium Ataşehir projesi için http://www.brandiumatasehir.com/