“AVM tüketicinin 1 numaralı markaları" belli oldu

Rahmi M. Koç Müzesi'nde gerçekleştirilen "AVM Tüketicinin En Beğendiği ve Tercih Ettiği 1 Numaralı Markalar Araştırması" ödül töreninde sonuçlar açıklandı

“AVM tüketicinin 1 numaralı markaları

24 Ekim 2013 / emlakwebtv
Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği (AYD) ile araştırma şirketi Gfk’nin "AVM Tüketicinin En Beğendiği ve Tercih Ettiği 1 Numaralı Markalar Araştırması" ve 2012 yılı "AVM'lerdeki Organize Perakende Yıldızları" ödül töreni Rahmi M. Koç Müzesi'nde gerçekleştirildi. Ödül törenine bir çok marka temsilcileri katıldı.

Bin 200 kişi ile yapılan araştırma sonucu açıklandı
Araştırma şirketi Gfk'dan Hakan Döngel, "Gfk Türkiye'nin 19 Eylül-3 Ekim 2012 tarihleri arasında 11 ilde (İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Antalya, Trabzon, Gaziantep, Diyarbakır, Denizli ve Konya) gerçekleştirdiği bin 200 kişi ile yapılan araştırma sonucunda tüketicilerin AVM'lerde en beğendiği ve tercih ettiği markalar belirlenmiştir" dedi.

İşte, AVM tüketicilerinin 1 numaralı tercihleri
Dördüncüsü yapılan araştırmanın sonucunda, "Elektronik-Üretici Perakende, Arçelik", "Elektronik-Perakende, Teknosa", "Ev Dekorasyon, Koçtaş", "Kafe, Kahve Dünyası", "Restaurant, Köfteci Ramiz", "Kişisel Bakım-Kozmetik, Tekin Acar", "Ayakkabı-Çanta, İnci", "Çocuk, LCW", "Spor Giyim, Mavi", "Erkek Giyim, Damat", "Kadın Tekstil, Koton" kategorilerinde AVM tüketicilerinin 1 numaralı tercihleri olarak belirlendi.