Avrupa Gayrimenkul Topluluğu, İTÜ'de buluşuyor

Gayrimenkul alanında faaliyetlerini sürdüren akademisyen ve sektör temsilcilerini buluşturan Avrupa Gayrimenkul Topluluğu 22. Uluslararası Konferansı 24-27 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek. Konferansa 40 ülkeden 400'e yakın temsilcinin katılması bekleniyor

Avrupa Gayrimenkul Topluluğu, İTÜ'de buluşuyor

Avrupa Gayrimenkul Topluluğu, 22. Uluslararası Konferansı bu yıl İTÜ Mimarlık Fakültesi Taşkışla Binas'nda gerçekleşiyor. 24-27 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek olan etkinlikte, gayrimenkul sektörü üzerine faaliyet gösteren akademisyen ve sektör temsilcileri bir araya gelecek. 

4 gün boyunca 69 oturum
ERES-Uluslararası Konferansı'nın 22. buluşmasında bir araya gelecek akademisyen ve sektör bileşenleri, dünyanın farklı bölgelerinde uygulanmakta olan proje ve trendleri tartışacak. Konferans, on yedi tema altında yer alan altmış dokuz oturumdan oluşacak. 

40 aşkın ülkeden 400 katılımcı
Dr. Kerem Yavuz Arslanlı moderatörlüğünde gerçekleşecek olan konferansa 40'i aşkın ülkeden 400'e yakın katılımcının iştirak etmesi bekleniyor. Konferansın açılış konuşmaları ise Prof. Dr. Abdullah Yavaş ve Prof. Dr. Vedia Dökmeci tarafından yapılacak. Programın açılış konuşmacısı ise Prof. Dr. Anil K. Bera olacak.