Avrupa Konutları Atakent 3

Sürdürülebilir yaşam alanlarıyla Avrupa Konutları Atakent 3’te hemen teslim daireler 269 bin TL’den başlıyor

Avrupa Konutları Atakent 3

14 Kasım 2012 / emlakwebtv
Artaş İnşaat, Avrupa Konutları Atakent 3 projesi 165 bin metrekarenin peyzaj alanı, geniş sosyal yaşam alanlarıyla öne çıkıyor. Taksim meydanı büyüklüğündeki site meydanı, merkezde konumlandırılan tarihi Kayseri Saat Kulesi’nin bir benzeri ve göl kafe ile proje, Avrupa Konutları’nın kalitesini yansıtıyor.
Sürdürülebilirlik çerçevesinde yönetilen Avrupa Konutları Atakent 3’te, benzer projelere kıyasla aidatların çok daha düşük oranlarda tutuluyor.
Ayrıca Avrupa Konutları Atakent 3’ün profesyonel ekibiyle de teslim sonrasındaki kalitenin yıllarca sürdürülebilmesi sağlanıyor.
Hemen Teslim Daireler 269 bin TL’den Başlıyor
Yaşamın başladığı sitede hemen teslim son dairelerin de satışı devam ediyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerindeki daireler ile her zevke hitap eden projede fiyatlar 269 bin TL’den başlıyor.
Atakent’tin merkezinde inşa ettiği Avrupa Konutları Atakent 3 projesinde daire sahiplerinin büyük kısmı evlerini teslim aldı.
2.300 dairenin yer aldığı Avrupa Konutları Atakent 3’te, profesyonel spor kulübü, yüzme havuzları, spor sahaları, oyun alanları, göl restoran/kafe ve site meydanı bulunuyor. Spor tesisleri arasında; açık ve kapalı yüzme havuzları, futbol, basketbol, voleybol sahaları, tenis kortu, fitness center, sauna, buhar odası, squash, aerobik ve pilates salonları yer alıyor.
Ayrıca site içerisinde market, bay/bayan kuaförü, eczane, kuru temizleme, lostra salonu, oto yıkama gibi ticari üniteler yaşamı kolaylaştıracak unsurlar arasında yer almaktadır.
82 metrekare ile 191 metrekare arasında değişen son daireler için çeşitli ödeme planları sunuluyor. Proje, 12 – 60 ay arası vadeye % 0,84, 61 – 120 ay arası vadeye % 0,87, 121 – 240 ay arası vadeye ise % 0,91 oranlarıyla kredi kullanılabiliyor.

Proje Bilgisi: Avrupa Konutları