Avrupa Konutları Atakent 4 satışa sunuldu

Artaş İnşaat imzasıyla hayata geçirilen Avrupa Konutları markalı Atakent 4'ün satışlarına başlandı

Avrupa Konutları Atakent 4 satışa sunuldu

Artaş İnaat imzasıyla hayata geçirilen Avrupa Konutları markalı Atakent 4 satışa sunuldu. Proje 441 daire ve ticari üniteden oluşuyor. 

Atakent 4'te satışlar başladı
Avrupa Konutları markasının 14. projesi Atakent 4'te satışlar başladı. Atakent'te inşa ettiği üç Avrupa Konutları projesinde de toplam 4 bin 768 konutu teslim eden Artaş İnşaat, Atakent 4'ü 23 bin 300 metrekarelik bir alan üzerinde inşa ediyor. "Geleceğin Bağdat Caddesi" olarak tanımlanan Halkalı Caddesi üzerinde yükselecek projenin mimarisinin altında SPDO Mimarlık-Sabri Paşayiğit imzası bulunacak.

Avrupa Konutları Atakent 4 satışa sunuldu

Lansman dönemine özel fiyatlar
Avrupa Konutları Atakent 4 projesinde lansman dönemine özel fiyatlar hazırlayan Artaş İnşaat, yatırımcıya anlaşmalı bankalar aracılığıyla 120 aya kadar varan uygun faiz oranları sunacak. 

Atakent 4 teslimleri: 2017 Aralık
Teslimlerin 2017 yılı Aralık ayında yapılması planlanan Atakent 4 sitası 220 milyon TL'lik yatırım bedeline sahip. 1+1'den 4+1'e kadar değişen daire tipleri içeren projede Kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, spa merkezi, sauna, ve hamamın bulunduğu projenin yanı başında yer alacak parkta ise çok amaçlı spor sahaları ve koşu parkurları gibi sosyal olanaklara da yer verilecek. 

 

Firma Bilgisi: Artaş Inşaat
Proje Bilgisi: Avrupa Konutları Atakent 4