Avrupa Konutları "Ataköy" satışta

Avrupa Konutları markasının yeni halkası Avrupa Residence&Office Ataköy satışa sunuldu. Projede 165 rezidans daire ve 52 ofis bulunuyor

Avrupa Konutları

165 rezidans, 52 ofis ve sınırlı sayıda dükkandan oluşan, Avrupa Konutları markasının son projesi Avrupa Residence Office Ataköy satışa sunuldu. Artaş İnşaat tarafından hayata geçirilen projede lansman dönemine özel fiyat avantajları da sunuluyor.

Avrupa Residence Office&Ataköy fiyatları
1+1 ve 2+1 daire seçeneklerine sahip rezidans dairelere özel lansman fırsatı, 655 bin TL'den başlıyor. Lüks detaylar içeren dairelerin büyüklükleri ise 69 ile 103 metrekareden başlıyor. Lansman süresince devam edecek özel fiyat fırsatları 52 ofis ve dükkan için de geçerli olacak. Bu birimlerde fiyatlar metrekaresi 10 bin 500 TL'den başlayacak.

 

Avrupa Konutları

 

Artaş İnşaat'ın 13. Avrupa Konutları markalı projesi
Artaş İnşaat'ın, Avrupa Konutları markasıyla 13. projesini Avrupa Residence Office Ataköy merkezi konumuyla da dikkat çekiyor. İstanbul Anadolu yakasının en değerli noktalarından biri olan Ataköy'de konumlanan proje, E-5 Otoyolu'nun hemen bitişiğinde bulunuyor.

 

Avrupa Konutları

 

350 milyon TL'lik yatırım: Avrupa Residence Office&Ataköy
60 bin metrekarelik inşaat alanına sahip Avrupa Residence&Office Ataköy, 350 milyon TL'lik toplam yatırım bedeline sahip. İnşa çalışmalarına başlanan projenin 12 ay içinde tamamlanması planlanıyor. 

Firma Bilgisi: Artaş Inşaat
Proje Bilgisi: Avrupa Residence & Office Ataköy