Avrupa Konutları Başakşehir lansmanı 20 Nisan'da

Artaş İnşaat tarafından inşa edilecek Avrupa Konutları Başakşehir'in lansmanı 20 Nisan Çarşamba günü yapılacak

Avrupa Konutları Başakşehir lansmanı 20 Nisan'da

Artaş İnşaat imzalı Avrupa Konutları'nın en yeni projesi Avrupa Konutları Başakşehir'in lansamnı 20 Nisan'da yapılacak. Emlak Konut GYO güvencesiyle inşa edilecek olan proje, Başakşehir'de yükselecek

Avrupa Konutları Başakşehir: 580 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Avrupa Konutları markasıyla 13. projesi olan Avrupa Konutları Başakşehir'in lansmanını 20 Nisan'da yapmaya hazırlanan Artaş İnşaat, lansman dönemine özel indirim imkanları da hazırladı. Bölgenin en değerli noktasında yükselen projede daire fiyatları 580 bin TL'den başlayacak.

Avrupa Konutları Başakşehir lansmanı 20 Nisan'da

Avrupa Konutları Başakşehir projesi
72 bin 706 metrekarelik arsa üzerinde inşaatına başlanan Avrupa Konutları Başakşehir bünyesinde toplam 941 daire yer alacak. Projede ayrıca 27 ticari üniteye yer verilecek. En düşük daire genişliğinin 124 metrekareden başladığı Avrupa Konutları'nda 3+1 daireler 162, 4+1 daireler 200, 5+1 daireler ise 277 metrekareden başlayan genişliklerle tüketiciye sunulacak. 

Teslimler 2017'nin son çeyreğinde
Yüksek prim potansiyeliyle dikkat çeken Avrupa Konutları Başakşehir projesinde teslimler 2017 yılının son çeyreğinde başlayacak. Artaş İnşaat, yeni projeyi de vaat edilen tarihten önce teslim etmeyi planlıyor. 

Firma Bilgisi: Artaş Inşaat
Proje Bilgisi: avrupa konutları başakşehir