Avrupa Konutları Kale örnek daire

Avrupa Konutları Kale örnek daire görsellerine haberimizin detaylarından ulaşabilirsiniz

Avrupa Konutları Kale örnek daire

Avrupa Konutlar Kale örnek daire görsellerine geçmeden önce projenin özelliklerinden bahsedelim. Avrupa Konutları Kale 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinden meydana geliyor. Avrupa Konutları Kale satılık daire büyüklükleri ise 77 metrekare ile 210 metrekare arasında değişiyor.

Avrupa Konutları Kale site özellikleri arasında çocuk oyun alanları, deniz manzarası, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, sauna, süs havuzu, Türk hamamı ve yürüyüş parkuru yer alıyor.

Avrupa Konutları Kale fiyatları ise şöyle; 1+1 daireler 566 bin TL ile 666 bin TL arasında, 2+1 daireler 799 bin TL ile 1 milyon 43 bin TL arasında, 3+1 daireler 1 milyon 68 bin TL ile 1 milyon 651 bin TL arasında, 4+1 daireler 1 milyon 346 bin TL ile 1 milyon 953 bin TL arasında değişiyor. Avrupa Konutları Kale ödeme planı kapsamında yüzde 25 peşinatla banka kredisi kullanılabiliyor.

İstanbul Avrupa Yakası Topkapı'da yer alan Avrupa Konutları Kale projesi Maltepe Mahallesi'nde konumlandırılıyor. Avrupa Konutları Kale teslim tarihi olarak 2016 yılının Temmuz ayını veriyor.

Avrupa Konutları Kale örnek daire görselleri 

avrupa konutları kale örnek daire

avrupa konutları kale örnek daire

avrupa konutları kale örnek daire

avrupa konutları kale örnek daire

Avrupa Konutları Kale adres bilgileri: Maltepe Mahallesi Londra Asfaltı Caddesi NO: 32 Cevizlibağ /İstanbul

Avrupa Konutları Kale iletişim bilgileri
444 38 25

Proje Bilgisi: Avrupa Konutları