Avrupa Konutları Kale satılık dükkan fiyatları

Avrupa Konutları Kale satılık dükkan fiyatları ortalama 21 bin TL’den alıcı buluyor.

Avrupa Konutları Kale satılık dükkan fiyatları

Avrupa Konutları Kale satılık dükkan fiyatlarına değinmeden önce proje özelliklerine bakalım. Bugün satışa sunulan Avrupa Konutları Kale satılık dükkan büyüklükleri 99 metrekare ile 1.182 metrekare arasında değişiyor. Avrupa Konutları Kale satılık dükkan toplam 30 adet.

599 adet daireden meydana gelen Avrupa Konutları Kale satılık daire büyüklükleri 77 metrekare ile 210 metrekare arasında değişiyor. 37 bin metrekare alan üzerinde kurulan Avrupa Konutları Kale satışları ile ilgili bilgileri haberimiz detayından ulaşabilirsiniz.

Avrupa Konutları Kale özellikleri
Avrupa Konutları Kale satılık daire sahiplerine çocuk oyun alanları, deniz manzarası, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, sauna, süs havuzu, Türk hamamı ve yürüyüş parkuru imkanı sunuyor.

Avrupa Konutları Kale teslim tarihi
Avrupa Konutları Kale teslim tarihi olarak 2016 yılının Temmuz ayını veriyor. Bugün gerçekleşen basın toplantısında inşaatın yüzde 90’ı tamamlanmış olan Avrupa Konutları Kale satılık dükkan teslimlerinin 3 ay öncesine çekilmesi bekleniyor.

Avrupa Konutları Kale satılık dükkan fiyatları
Tüm bölgeye hizmet verecek şekilde tasarlanan 30 dükkan ise 99 metrekare ile 1.182 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip. Buradaki dükkanların metrekaresi ise ortalama 21 bin TL’den alıcı buluyor.

Avrupa Konutları Kale satılık dükkan nerede?
İstanbul Avrupa Yakası Topkapı'da yer alan Avrupa Konutları Kale projesi Maltepe Mahallesi'nde konumlandırılıyor.

Avrupa Konutları Kale satılık dükkan adres bilgileri: Maltepe Mahallesi Londra Asfaltı Caddesi NO: 32 Cevizlibağ /İstanbul

Avrupa Konutları Kale satılık dükkan iletişim bilgileri
444 38 25

Proje Bilgisi: Avrupa Konutları