Avrupa Konutları Kale satışa çıktı!

Topkapı'da Artaş Grubu tarafından inşa edilen Avrupa Konutları ortalama 7 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa başladı

Avrupa Konutları Kale satışa çıktı!

İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Avrupa Konutları Kale Topkapı’da hayata geçiriliyor. Bugün lansmanı gerçekleşen Avrupa Konutları Kale satışa çıktı. E5 Otoyolu'nun bitişiğinde konumlandırılan Avrupa Konutları Kale, konut alıcıları tarafından merakla beklenirken, proje detayları bugün açıklandı.

Kale Endüstri Holding'in Topkapı'daki en değerli arsası üzerinde, Artaş Grubu imzasıyla yükselen, Avrupa Konutları Kale 650 milyon TL'lik yatırımla hayata geçiriliyor.

Avrupa Konutları Kale teslim tarihi
İnşa çalışmalarının başladığı projede teslimler ise Temmuz 2016'da yapılacak

Avrupa Konutları Kale ödeme planı
Yüzde 25 peşin + Yüzde 75 banka kredisi şeklinde hazırlanıyor.

Avrupa Konutları Kale nerede?
Avrupa Konutları markasının güvencesi ve proje konumu itibariyle yatırımcıların da talebini çeken Avrupa Konutları Kale, İstanbul'un eşsiz bölgelerinden Topkapı'da, denize nazır bir noktada bulunuyor.

Şehir içi ulaşım açısından büyük avantaja sahip bir lokasyonda konumlanan proje, Metrobüs ve Tramvay duraklarına yürüme mesafesinde bulunuyor.

“Her Şeyin Başladığı Nokta” sloganıyla lanse edilen proje, 599 daire, 30 mağaza ve 52 ofis ile inşa edildiği bölgenin merkezini oluşturacak.

37 bin metrekare arsa üzerinde konumlandırılan Avrupa Konutları Kale, konut bloklarına 88 bin 700 metrekare, ticari alanlara ise 21 bin 300 metrekare ayrıldı.
E5 Otoyolu'nun hemen bitişiğinde yer alan proje, estetik mimarisi, az katlı yapısıve peyzaj alanlarıyla Topkapı'nın yenilenen çehresinde örnek teşkil edecek.

Artaş Grubu, bugüne dek hayata geçirdiği Avrupa Konutları markalı 10 bin konutta sunduğu bütün ayrıcalıkları, Avrupa Konutları Kale ile Topkapı'ya taşıyor.

Avrupa Konutları Kale, peyzaj alanlarının yanı sıra sosyal yaşam ve spor alanlarıyla da ayrıcalıklı site yaşamı sunuyor.

Avrupa Konutları Kale özellikleri
Fitness merkezi, sauna, buhar odası, Türk Hamamı, 2 kapalı yüzme havuz ve açık spor alanları ile konutlara ait 1.350 araçlık kapalı otoparka sahip projede, bölgenin tüm ihtiyaçlarına yanıt verecek 30 adet cadde üzeri mağaza da yer alıyor.

Her zevke hitap edecek şekilde tasarlanan daireler, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleriyle alıcı buluyor. Dairelerin büyüklükleri ise 77 metrekare ile 210 metrekare arasında değişiyor.

Proje Bilgisi: Avrupa Konutları