Avrupa Konutları Kale satışları

Avrupa Konutları Kale satışları metrekaresi 9 bin TL'den başlayan fiyatlarla bugün itibari ile başladı

Avrupa Konutları Kale satışları

Avrupa Konutları Kale ofis ve dükkanları bugün gerçekleşen basın toplantısı ile tanıtıldı. Satışlarına başlayan ofis ve dükkan özelliklerine değinmeden önce projeden bahsedelim. 599 adet daireden meydana gelen Avrupa Konutları Kale satılık daire büyüklükleri 77 metrekare ile 210 metrekare arasında değişiyor. 37 bin metrekare alan üzerinde kurulan Avrupa Konutları Kale satışları ile ilgili bilgileri haberimiz detayından ulaşabilirsiniz.

Avrupa Konutları Kale özellikleri
Avrupa Konutları Kale satılık daire sahiplerine çocuk oyun alanları, deniz manzarası, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, sauna, süs havuzu, Türk hamamı ve yürüyüş parkuru imkanı sunuyor.

Avrupa Konutları Kale teslim tarihi
Avrupa Konutları Kale teslim tarihi olarak 2016 yılının Temmuz ayını veriyor.

Avrupa Konutları Kale satışları
2014 Kasım ayında inşa çalışmaları başlayan Avrupa Konutları Kale kaba inşaatının yüzde 90’ı tamamlandı. 2016 Temmuz ayında teslim edileceği bildirilen projenin teslimlerinin 3 ay öncesinde yapılması öngörülüyor.

Büyüklükleri 236 metrekare ile 1.061 metrekare arasında değişen 10 farkı tipte ofislerin metrekaresi 9 bin TL’den başlıyor. Tüm bölgeye hizmet verecek şekilde tasarlanan 30 dükkan ise 99 metrekare ile 1.182 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip. Buradaki dükkanların metrekaresi ise ortalama 21 bin TL’den alıcı buluyor.

Avrupa Konutları Kale nerede?
İstanbul Avrupa Yakası Topkapı'da yer alan Avrupa Konutları Kale projesi Maltepe Mahallesi'nde konumlandırılıyor.

Avrupa Konutları Kale adres bilgileri: Maltepe Mahallesi Londra Asfaltı Caddesi NO: 32 Cevizlibağ /İstanbul

Avrupa Konutları Kale iletişim bilgileri
444 38 25

Proje Bilgisi: Avrupa Konutları